Ad


نتایج قرعه‌کشی جدول نمایش سینمای رسانه جشنواره فیلم فجر

تریبون هنر: قرعه‌کشی جدول سینمای رسانه سی‌ونهمین دوره جشنواره فیلم فجر با حضور گروهی از اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش تریبون هنر، در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا مقدسیان که اجرای برنامه را بر عهده داشت، گفت: فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام دهه فجر را گرامی می‌داریم.

او با اشاره به تقدیم این دوره جشنواره به مدافعان سلامت از سوی دبیر جشنواره سی و نهم، یاد درگذشتگان سینمای ایران در این سال کرونایی را گرامی داشت.

سپس سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد دبیر جشنواره سی و نهم، در سخنانی کوتاه گفت: خداقوت به همه عزیزانی می‌گویم که در این سال سخت در دل کار تولید بودند. به صاحبان ۵۷ اثری که به دبیرخانه جشنواره رسید خسته نباشید می‌گویم. همه آثار شایسته بودند اما در نهایت هیات داوران ۱۶ اثر را برای رقابت در بخش‌های مخلف سودای سیمرغ برگزید. امیدوارم سال پیش رو برای ایرانیان و همه مردم جهان ایمن و آرام باشد و شور و نشاط به سینما بازگردد و جشنواره فجر رونق دوباره‌ را به سینمای ایران بازگرداند.

در ادامه قرعه‌کشی فیلم‌های جشنواره به شرح زیر انجام شد:

قرعه اول را معین احمدیان از روزنامه فرهیختگان بیرون کشید که این قرعه با حضور علی اوجی تهیه‌کننده فیلم به «روزی روزگاری آبادان» رسید.
این فیلم روز پنج‌شنبه ۱۶ بهمن، سانس دوم به نمایش درمی‌آید.

قرعه دوم را عباس تهرانی از جهان سینما بیرون کشید که این قرعه به «گیج‌گاه» رسید. عادل تبریزی (کارگردان) و حنیف سروری (تهیه‌کننده) فیلم قرعه نمایش را بیرون کشیدند.
این فیلم روز شنبه ۱٨ بهمن، سانس دوم اکران می‌شود.

قرعه سوم را علی حدادی اصل از آنا بیرون کشید که این قرعه به «مامان» رسید. آرش انیسی (کارگردان) قرعه نمایش را بیرون کشید.
این فیلم روز جمعه ۱۷ بهمن، سانس اول اکران خواهد داشت.

قرعه چهارم را زهرا دمزآبادی از صبا بیرون کشید که این قرعه به «شیشلیک» رسید. «ایمان منفرد» به نمایندگی از این فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.
این فیلم روز دوشنبه ۱۳ بهمن، سانس دوم نمایش دارد.

قرعه پنجم را منوچهر دین‌پرست از اطلاعات بیرون کشید که این قرعه به «تک‌تیرانداز» رسید. «علی غفاری» کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز سه شنبه ۱۴ بهمن، سانس دوم اکران می‌شود.

قرعه ششم را حمید صنیعی‌منش از تسنیم بیرون کشید که این قرعه به «خط فرضی» رسید. «فرنوش صمدی» کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز شنبه ۱٨ بهمن، سانس اول به نمایش در می‌آید.

قرعه هفتم را هادی فیروزمندی از سوره سینما بیرون کشید که این قرعه به «ستاره بازی» رسید. «هاتف علیمردانی» کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز دوشنبه ۱۳ بهمن، سانس اول اکران دارد.

قرعه هشتم را مهرداد عشوندی بیرون کشید که این قرعه به «رمانتیسم عماد و طوبا» رسید. «مهدی صباغ‌زاده» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. عشوندی یاد «مهرداد میناوند» ملی‌پوش فقید را گرامی داشت و صباغ‌زاده در این لحظه از حاضران خواست برای سلامتی «علی انصاریان» که در پی ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است و در این فیلم بازی کرده، دعا کنند. این فیلم روز یکشنبه ۱۲ بهمن، سانس اول اکران می‌شود.

قرعه نهم را حسین گیتی روزنامه‌نگار قدیمی بیرون کشید که این قرعه به «ابلق» رسید. «محمدحسین قاسمی» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز سه‌شنبه ۱۴ بهمن، سانس اول نمایش داده می‌شود.

قرعه دهم را سپیده حیدرآبادی فعال رسانه و روابط عمومی بیرون کشید که این قرعه به «زالاوا» رسید. «روح‌الله برادری» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز چهارشنبه ۱۵ بهمن، سانس اول اکران خواهد شد.

قرعه یازدهم را امیررضا مافی از برنامه نقد سینما بیرون کشید که این قرعه به «منصور» رسید. «جلیل شعبانی» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز جمعه ۱۷ بهمن، سانس دوم به نمایش در می‌آید.

قرعه دوازدهم را سارا مهرابی فرزند زنده‌یاد مسعود مهرابی صاحب‌امتیاز ماهنامه سینمایی فیلم بیرون کشید که این قرعه به «روشن» رسید. «روح‌الله حجازی» کارگردان و تهیه‌کننده و «جواد نوروزبیگی» قرعه نمایش را بیرون کشیدند. این فیلم روز پنج‌شنبه ۱۶ بهمن، سانس اول اکران می‌شود.

قرعه سیزدهم را مجتبی فرزانه بیرون کشید که این قرعه به «تی‌تی» رسید. «آیدا پناهنده» کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز یکشنبه ۱۹ بهمن، سانس دوم نمایش داده خواهد شد.

قرعه چهاردهم را تینا میرکریمی از رادیو بیرون کشید که این قرعه به «بی همه چیز» رسید. «جواد نوروزبیگی» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز یکشنبه ۱۲ بهمن، سانس دوم اکران دارد.

قرعه پانزدهم را محدثه واعظی‌پور فعال رسانه بیرون کشید که این قرعه به «مصلحت» رسید. «محمدرضا شفاه» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز چهارشنبه ۱۵ بهمن، سانس دوم نمایش داده خواهد شد.

قرعه پایانی را ملیکا نصیری فعال رسانه بیرون کشید که این قرعه به «یدو» رسید. «محمدرضا مصباح» تهیه‌کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. این فیلم روز یکشنبه ۱۹ بهمن، سانس اول اکران خواهد شد.

 

نویسنده: فرنوش آباء

تاریخ انتشار :۱۰ بهمن ۱۳۹۹

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • فرامرز صدیقی

  تریبون هنر: در تمام یک سال گذشته به رسم همه احوالپرسی‌هایمان از هنرمندان قدیمی، دنبال باریگری بودیم که با وجود پیدا کردن شماره تلفنش، هیچ گاه موفق به صحبت با او نشدیم و حتی پیگیری از برخی همکارانش در خانه سینما نشان می‌داد آن‌ها هم به دنبال رد و نشانی […]

 • نمایشگاه نقاشی مسعود کیمیایی

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: نقاشی های مسعود کیمیایی جهان بینی منحصر به فردی دارند. کمپوزوسیونی خاص و نوآورانه و برآمده از زندگی انسان امروز دارند و با عصیانی که منجر به خشمی آگاهانه شده همراهند. انگار مانیفست و جهان بینی و تفکر خالق خود در تمام این سال ها […]

 • بهروز وثوقی
  نزدیک تر از همیشه به وطن
  بهروز را به آقای وثوقی ترجیح می دهیم
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: بهروز وثوقی را می شد داشته باشیم که خب نداشتیم! کمی خودش نخواست و کمی بیشتر از خودش دیگران. دیگرانی که خیلی وقت ها جایگاه “لولو خورخوره” را داشته اند؛ یعنی هم ترسناک بوده اند و هم واقعیّت حضورشان در شک و شبهات گرفتار […]

 • نیکی کریمی

  تریبون هنر: نیکی کریمی از پرافتخارترین زنان سینماگر در تاریخ سینمای ایران است. او متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران است. او پرافتخارترین زن سینماگر ایرانی در عرصه های بین المللی است و جوایز متعددی را برای بازیگری و کارگردانی از جشنواره های معتبر کشورهای مختلف دریافت کرده است و در […]

 • بازی مرکب
  هیاهو برای هیچ
  بازی مرکّب سریال خوبی است، همین!
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: تمام فضای مجازی پر شده از تصاویر و مطلب هایی که هر کدامشان به نوعی کنایه می زنند به یک سریال کره ای. سریالی کره ای با عنوان “بازی مرکّب” که از شبکه مطرح نتفلیکس پخش شده و ظاهراً استقبال فوق العاده ای را […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad