Ad


بابک بابایی: صفحه شیاد «کپی پیست» را بلاک و ریپورت کنید

تریبون هنر: بابک بابایی پس از مشخص شدن اورژینال بودن یکی از ملودی هایش و رد شدن اتهامات یک صفحه اینستاگرامی به او، از علاقه مندان به موسیقی خواست که این صفحه را بلاک و ریپورت کنند. او در متنی اعلام کرد که این صفحه قصد تخریب موسیقی و جایگاه هنرمندان شناخته شده را دارد.

ماجرا از این قرار است که هفته گذشته یک صفحه اینستاگرامی به اسم copy paste به او اتهام زد که ملودی نفس، از ساخته های او که توسط رضا صادقی اجرا شده، سرقتی از یک ملودی ترکیه ای است. بابک بابایی نیز با ارائه مدارکی در استوری صفحه اش مبنی بر تاریخ ساخت ملودی نفس که قبل از تاریخ ساخت ملودی ترکیه ای مذبور بوده و همچنین شباهت های دستگاه های موسیقی که در آهنگ های ایرانی و ترکیه ای دیده می شود این اتهام را رد کرد. با این اتفاق و روشن شدن موضوع، بسیاری از کسانی که ناآگاهانه ملودی بابک بابایی را کپی شده از ملودی ترکیه ای دانسته بودند و کامنت هایی بر علیه او گذاشته بودند در صدد دلجویی از او برآمدند.

 

بابک بابایی، ترانه سرا، آهنگساز و خواننده در استوری اینستاگرامش نوشت:

پیج کپی پیست را بلاک و ریپورت کنید. هدفش فقط تخریب هنرمندان و جذب فالوئره. هدفش کمک به موسیقی نیست. آهنگی که اون پیج گذاشت و گفت سال ۲۰۱۵ پخش شده دروغ محض بود. سال ۲۰۱۷ پخش شده از آلبومی که استارتش سال ۲۰۱۵ خورده بود.

هیچ بعید نیست ایشون از ملودی من الهام گرفته باشه چون صد در صد مطمئنم ملودی رو خودم ساختم.

وقتی نفس پخش شد خیلی داب اسمش از کشورای عربی همسایه و ترکیه برام میومد. این نشون میده تو کشورای اطراف خیلی خوب شنیده شده بود.

 

بابک بابایی در ادامه بازخوانی هایی از آهنگ نفس و آستیگمات، از ساخته هایش که توسط رضا صادقی اجرا شده و توسط خواننده های عربی و ترکیه ای بازخوانی شده را در استوری صفحه اش منتشر کرد.

 

آهنگ نفس را می توانید در اینجا بشنوید

در ادامه می توانید تصاویر استوری های این هنرمند را ببینید

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار :۱۲ تیر ۱۴۰۰

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad