Ad


پردیس پورعابدینی در فیلم سینمایی «بی مادر» بازی می کند

تریبون هنر: پردیس پورعابدینی بازیگر جدید فیلم سینمایی «بی مادر» شد.

در حالی که این روزها پروژه های سینمایی خود را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می کنند؛ «بی مادر» به کارگردانی سید مرتضی فاطمی هم با جذب چهره های جنجالی سعی دارد در این رویداد حضوری موثر داشته باشد.

امیر آقایی و پژمان جمشیدی اولین همکاری مشترک خود را در این پروژه خواهند داشت و پردیس پورعابدینی که با امیر آقایی در سریال جنجالی «آقازاده» همبازی بوده جدیدترین بازیگری است که در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

«بی مادر» با سرمایه گذاری بخش خصوصی خود را برای حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند.

 

پردیس پورعابدینی متولد ۲۲ فروردین ۱۳۷۹ در تهران است. او که با بازی در سریال آقازاده به شهرت رسید از سال ۱۳۹۷ هنرجوی کلاس‌های بازیگری آموزشگاه مسعود کیمیایی بوده است.

نسیم ادبی بازی او را در نمایشی که در جشنواره تئاتر دانشجویی ثمر روی صحنه رفته بود، دید و برای حضور در نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخابش کرد. نمایش «قصه ظهر جمعه» اوایل تابستان سال ۱۳۹۸ به کارگردانی نسیم ادبی اجرا شد. بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن این نمایش رفت، یک ماه بعد از دفتر حامد عنقا و بهرنگ توفیقی با پردیس پورعابدینی تماس گرفتند و خواستند تا برای تست برود. وی اصلا خبر نداشت که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ است، بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم برای بازی در سریال آقازاده انتخاب شد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۶ شهریور ۱۴۰۰

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad