Ad


کنسرت امیر تتلو یک میلیون دلار درآمد داشته است

تریبون هنر: کنسرت امیر تتلو یک میلیون دلار درآمد داشته است. این کنسرت ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ در سالنی شش هزار نفری در شهر استانبول برگزار شد. طبق اطلاعات مندرج شده در سایت بلیط فروشی، بلیط های این کنسرت از صد و پنجاه تا دویست و پنجاه دلار قیمت شان بوده.

به گزارش تریبون هنر، تمام بلیط های کنسرت امیر تتلو طی دو روز به فروش رفته اند. این کنسرت درآمدهای جانبی دیگری نیز داشته است. فروش تی شرت ها و لوازمی با تصویر و امضای امیر تتلو به قیمت ده دلار بخشی از این درآمد جانبی بوده. فروش بلیط هایی اختصاصی و گران قیمت برای حضور در مهمانی بعد از کنسرت با حضور امیر تتلو، بخش دیگری از درآمد این اجرا بوده است.

با احتساب فروش بلیط ها با قیمت میانگین و جمع آن با درآمدهای جانبی، این کنسرت درآمدی بیش از یک میلیون دلار داشته است.

 

رکورد امیر تتلو

امیر تتلو بعد از کنسرت موفقش در گرجستان، با این اجرا به رکورد دیگری دست پیدا کرد. از نظر تعداد تماشاگران این کنسرت و درآمد حاصله، امیر تتلو در صدر خواننده های ایرانی از نظر موفقیت در برگزاری کنسرت قرار گرفته است. خواننده های که به خاطر گفتار و رفتار هنجار شکنانه اش، همیشه با انتقادهای فراوانی رو به روست. او مواضع و نظراتی دارد که با ساختار اخلاقی و فرهنگی جامعه در تضاد است و آن ها را در ترانه هایش نیز به وضوح اعلام می کند. بر خلاف تصور بسیارانی، امیر تتلو با همین رفتار و گفتار هنچار شکنانه، طرفداران بسیاری در اقشار مختلف جامعه دارد.

استقبال چشمگیر از اجرای امیر تتلو و همخوانی مردم با او حتی در آهنگ هایی که دارای ترانه هایی هستند که اصطلاحا کراهت کلام دارند نشان می دهد جامعه امروز ایران نگاهش به اخلاق و فرهنگ هم سویی بسیاری با تتلو دارد.

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱ آبان ۱۴۰۰

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad