Ad


حمایت میترا حجار، خاطره اسدی و حامد کمیلی از رامین پرچمی

تریبون هنر: میترا حجار، خاطره اسدی و حامد کمیلی برای حمایت از رامین پرجمی وارد عمل شدند.
بعضی از هنرمندان تئاتر و سینما تصمیم گرفته‌اند به رامین پرچمی، بازیگری که مدتی است حضورش کمرنگ شده، زندگی دوباره‌ای ببخشند.

احوال ناخوشایندِ رامین پرچمی سبب شده بعضی از دوستان و همکارانش آستین بالا بزنند و برای همراهی با دوست‌شان، یک جلسه نمایشنامه‌خوانی ترتیب بدهند.

آنها نمایشنامه مشهور «چه کسی از ویرجینا وولف می‌ترسد» نوشته ادوارد آلبی را انتخاب کردند که قرار است روز ۲۲ آبان ماه نمایشنامه‌خوانی شود.

مهتا محدث کارگردان این جلسه نمایشنامه‌خوانی در این باره به می‌گوید: ما برای بهتر شدن حال رامین پرچمی عزیز ، این جلسه نمایشنامه‌خوانی را برگزار می‌کنیم. این نمایشنامه با دقت و وسواس زیادی انتخاب شد و قرار است به همت هنرمندان و به صورت همت عالی روخوانی شود.

او ادامه می‌دهد: برای برگزاری این برنامه با دوستان بسیاری تماس گرفتیم که در این کار همراه ما باشند ولی خیلی از آنان از کار و گرفتاری‌های خود سخن گفتند و دعوت ما را نپذیرفتند اما دوستانی مانند خانم‌ها میترا حجار و خاطره اسدی و آقای حامد کمیلی به گرمی هر چه تمام‌تر پیشنهاد همکاری با این برنامه را پذیرفتند و نقش‌خوانی این جلسه نمایشنامه‌خوانی را بر عهده گرفتند.

محدث تاکید می‌کند: بزرگ‌ترین هدف ما بازگشت دوباره رامین پرچمی عزیز به فضای کار هنری است. به همین دلیل تعداد زیادی از دوستان کارگردان را هم دعوت کرده‌ایم تا بار دیگر شاهد بازی او باشند. ایشان در این نمایشنامه‌خوانی نقش «نیک» را می‌خواند و بسیار مسلط است. حیف است از کنار چنین استعدادی بی‌تفاوت بگذریم.

او که امیدوار است این برنامه زندگی دوباره‌ای به رامین پرچمی بدهد، اضافه می‌کند: هرچند بسیاری از همکاران برای همکاری با این نمایشنامه‌خوانی به ما پاسخ منفی دادند اما دوستانی که پیشنهاد ما را پذیرفتند، بسیار همدلانه و بدون کوچک‌ترین چشمداشتی آمدند و حالا همه چیز به شکل گروهی اتفاق می‌افتد که تجربه بسیار شیرینی است.

محدث می‌گوید: فضای کار هنری سختی‌های زیادی دارد و گاهی هنرمندان در این سختی‌ها به فراموشی سپرده می‌شوند ولی چه خوب است که همیشه برای کمک به یکدیگر پیشقدم شویم و کنار هم بایستیم و حال بد یکدیگر را به احوالی خوش تبدیل کنیم، همچنانکه رامین پرچمی هم بعد از حضور در تمرین‌های این نمایشنامه‌خوانی، حالش خیلی بهتر شده است.

نمایشنامه‌ «چه کسی از ویرجینا وولف می‌ترسد» نوشته ادوارد آلبی با ترجمه سیامک گلشیری و کارگردانی مهتا محدث روز ۲۲ آبان ماه در دو نوبت ۱۸ و ۲۰ با همکاری سالن شهرزاد و در این سالن روخوانی می‌شود.

میترا حجار، خاطره اسدی و حامد کمیلی در کنار رامین پرچمی، خوانش نقش‌های این نمایشنامه را بر عهده دارند.

تاریخ انتشار :۱۹ آبان ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • فرامرز صدیقی

  تریبون هنر: در تمام یک سال گذشته به رسم همه احوالپرسی‌هایمان از هنرمندان قدیمی، دنبال باریگری بودیم که با وجود پیدا کردن شماره تلفنش، هیچ گاه موفق به صحبت با او نشدیم و حتی پیگیری از برخی همکارانش در خانه سینما نشان می‌داد آن‌ها هم به دنبال رد و نشانی […]

 • نمایشگاه نقاشی مسعود کیمیایی

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: نقاشی های مسعود کیمیایی جهان بینی منحصر به فردی دارند. کمپوزوسیونی خاص و نوآورانه و برآمده از زندگی انسان امروز دارند و با عصیانی که منجر به خشمی آگاهانه شده همراهند. انگار مانیفست و جهان بینی و تفکر خالق خود در تمام این سال ها […]

 • بهروز وثوقی
  نزدیک تر از همیشه به وطن
  بهروز را به آقای وثوقی ترجیح می دهیم
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: بهروز وثوقی را می شد داشته باشیم که خب نداشتیم! کمی خودش نخواست و کمی بیشتر از خودش دیگران. دیگرانی که خیلی وقت ها جایگاه “لولو خورخوره” را داشته اند؛ یعنی هم ترسناک بوده اند و هم واقعیّت حضورشان در شک و شبهات گرفتار […]

 • نیکی کریمی

  تریبون هنر: نیکی کریمی از پرافتخارترین زنان سینماگر در تاریخ سینمای ایران است. او متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران است. او پرافتخارترین زن سینماگر ایرانی در عرصه های بین المللی است و جوایز متعددی را برای بازیگری و کارگردانی از جشنواره های معتبر کشورهای مختلف دریافت کرده است و در […]

 • بازی مرکب
  هیاهو برای هیچ
  بازی مرکّب سریال خوبی است، همین!
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: تمام فضای مجازی پر شده از تصاویر و مطلب هایی که هر کدامشان به نوعی کنایه می زنند به یک سریال کره ای. سریالی کره ای با عنوان “بازی مرکّب” که از شبکه مطرح نتفلیکس پخش شده و ظاهراً استقبال فوق العاده ای را […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad