Ad


بهروز بقایی در روز تولدش: مدت هاست کسی احوالی از من نپرسیده

تریبون هنر: بهروز بقایی در روز تولدش گفت: مدت هاست کسی احوالی از من نپرسیده. هیچ کاری هم به من پیشهاد نمی شود. فکر می کنم بعد از بیماری ام به کل از یادها رفته ام.

به گزارش تریبون هنر، بهروز بقایی درباره دلیل دوری اش از تلویزیون و اینکه مردم سراغش را می گیرند گفت: من مردم کشورم را خیلی دوست دارم. قطعاً اگر پیشنهادی شود که از پس آن بر بیایم با کمال میل بازی می کنم اما سالهاست دیگر فراموش شده ام.

او اظهار داشت: نه تنها پیشنهادی به من نمی شود که حتی دیگر حالم را هم نمی پرسند. من مدت ها قبل کسالتی داشتم اما الان خداراشکر بهترم و خدا را شکر می کنم که خوبم.

 

از بازپخش سریال هایم خوشحال نمی شوم!

یهروز بقایی بی توجهی تلویزیون را دلیل اصلی حضور نداشتن در عرصه بازیگری می داند عنوان کرد: من واقعاً گله ای ندارم، چون دیگر کار از گله گذشته و خیلی کهنه شده است. ای کاش مدیران تلویزیون و سازمان صداوسیما فقط یادشان بود که من زمانی هنرمند بودم و الان بعد از چندین سال کار کردن اینکه احوالی از آدم نمی پرسند و سراغی نمی گیرند، باعث دلخوری می شود.

 

این هنرمند در ادامه گفت: به کلی فراموش شده ام. وقتی خبر بازپخش سریال هایم را می شنوم، خوشحال نمی شوم چون یاد گذشته می افتم که چقدر به من پیشنهاد کاری می شد، اما الان دیگر حتی با من تماس هم نمی گیرند. خوشبختانه یا بدبختانه سال هاست که به من هیچ پیشنهادی نشده است. اکنون هم خواسته ای ندارم اما ای کاش فقط گاهی حالم را می پرسیدند.

 

من بی تقصیرم!

بقایی بار دیگر تاکید کرد: من مردم کشورم را خیلی دوست دارم اما اینکه نیستم واقعا بی تقصیرم و دلیل اصلی اش کم توجهی و کم لطفی تلویزیون است که هنرمندان را به راحتی فراموش می کند و کنار می گذارد.

بازیگر سریال های «سربداران»، «کوچک جنگلی»، «همسران»، «سیب خنده»، «به کجا چنین شتابان» و «شهریار» درباره آروزیش در روز تولدش گفت: آرزویم برای مردم مملکتم سلامتی، دلی خوش و جوانگرایی است و برای خودم، سلامتی ای که خداوند به من عطا کرده است و غیر از این چیزی نمی خواهم.

او که تجربه کارگردانی مجموعه هایی چون «باز هم زندگی»، «غنچه و خاله جون کوکب»، «نوروزی ها» و «دنیای شیرین دریا» را در کارنامه کاری اش دارد، در پاسخ به اینکه دوران کرونا برایتان چگونه گذشت؟ توپحی داد:

دوران کرونا برای من خیلی سخت بود و من جزو اولین افرادی بودم که به این ویروس مبتلا شدم و دشواری های زیادی را متحمل شدم اما خداراشکر به خیر گذشت و الان به لطف خداوند حالم خوب است. سال هاست حتی دیگر فیلمنامه هم نمی نویسم و همچنان در انتظارم تا شاید کسی به من هم پیشنهاد بدهد و حالم را بپرسد اما متاسفانه خبری نیست.

این هنرمند سپس درباره بازپخش سریال «خانه سبز» از شبکه آی فیلم اینکه و اینکه چه خاطره‌ای از آن سریال دارد؟ گفت: خاطره ها زیاد است اما شخصا دوست ندارم به گذشته فکر کنم، چون معتقدم باید به آینده فکر کنیم و امیدوار باشیم.

 

بهروز بقایی متولد ۱۷ تیر ۱۳۳۲ تهران است. «به کجا چنین شتابان»، «غیر محرمانه»، «شهریار»، «باز هم زندگی»، «داستان های نوروز»، «سیب خنده»، «دزدان مادربزرگ»، «همسران» و … سریال های تلویزیونی هستند که وی در آنها ایفای نقش داشته است.

بقایی آبان سال ۸۸ دچار عارضه قلبی و در بیمارستان بستری شد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۸ تیر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • برگ برنده‌ای به‌نام طغیان / نگاهی به سریال پوست شیر

  تریبون هنر: یکی از برگ‌های برنده سریال محبوب «پوست شیر»، شجاعت جمشید محمودی و رضا بهاروند در خلق شخصیت‌هایی است که میانه چندانی با محافظه‌کاری ندارند. به گزارش تریبون هنر در مورد دلایل موفقیت سریال پوست شیر که به‌تازگی پخش فصل سوم آن در پلتفرم فیلم‌نت آغاز شده است، می‌توان […]

 • گلشیفته فراهانی و آداب دشمنی
  گلشیفته فراهانی و آداب دشمنی
  یادداشت سید عبدالجواد موسوی

  تریبون هنر: همین اول بگویم که قصد این یادداشت دفاع از گلشیفته فراهانی نیست. این را گفتم تا آدم های عجولی که می خواهند با خواندن دو کلمه کامنت بگذارند و یا تکلیف دنیا و آخرت نویسنده را فوری روشن کنند حساب کار دستشان بیاید. دیگر آن که گلشیفته فراهانی […]

 • در  یک سال گذشته پنج سریال از نظر امتیاز و محبوبیت، بهترین جایگاه را در IMDB داشته اند. بارها اتفاق افتاده که بعضی از سریال‌ها در گذر زمان در ذهن مخاطبان خود باقی مانده اند

  تریبون هنر: در  یک سال گذشته پنج سریال از نظر امتیاز و محبوبیت، بهترین جایگاه را در IMDB داشته اند. بارها اتفاق افتاده که بعضی از سریال‌ها در گذر زمان در ذهن مخاطبان خود باقی مانده اند و فقط به دیدن چندساعته ختم نشده اند بلکه طرفداران آن ها، سبک […]

 • شرکت در جشنواره فجر خیانت نیست / یادداشت عبدالجواد موسوی

  تریبون هنر _ سید عبدالجواد موسوی: چیزی نوشته بودم درباره جشنواره های فجر و بیشتر فیلم فجر. طبیعی است که برپایی جشنواره در چنین روزهایی که حال خیلی ها خوب نیست از نظر من کار چندان درستی نباشد و اصلا در چنین روزگارانی برپایی هرگونه جشنواره ای را دهن کجی […]

 • داریوش رفیعی؛ 64 سال پس از مرگ در اوج جوانی

  تریبون هنر: ۶۴ سال از درگذشت داریوش رفیعی، خواننده جوانمرگ موسیقی ایران گذشت. او در اوج شهرت به دلیل اعتیاد و تزریق آمپول کزار درگذشت. داریوش رفیعی در روز ۴ دی ۱۳۰۶، در بم به دنیا آمد. وی فرزند لطفعلی رفیعی، نماینده مردم بم در مجلس شورای ملی بود. پس […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad