Ad


بهروز بقایی در روز تولدش: مدت هاست کسی احوالی از من نپرسیده

تریبون هنر: بهروز بقایی در روز تولدش گفت: مدت هاست کسی احوالی از من نپرسیده. هیچ کاری هم به من پیشهاد نمی شود. فکر می کنم بعد از بیماری ام به کل از یادها رفته ام.

به گزارش تریبون هنر، بهروز بقایی درباره دلیل دوری اش از تلویزیون و اینکه مردم سراغش را می گیرند گفت: من مردم کشورم را خیلی دوست دارم. قطعاً اگر پیشنهادی شود که از پس آن بر بیایم با کمال میل بازی می کنم اما سالهاست دیگر فراموش شده ام.

او اظهار داشت: نه تنها پیشنهادی به من نمی شود که حتی دیگر حالم را هم نمی پرسند. من مدت ها قبل کسالتی داشتم اما الان خداراشکر بهترم و خدا را شکر می کنم که خوبم.

 

از بازپخش سریال هایم خوشحال نمی شوم!

یهروز بقایی بی توجهی تلویزیون را دلیل اصلی حضور نداشتن در عرصه بازیگری می داند عنوان کرد: من واقعاً گله ای ندارم، چون دیگر کار از گله گذشته و خیلی کهنه شده است. ای کاش مدیران تلویزیون و سازمان صداوسیما فقط یادشان بود که من زمانی هنرمند بودم و الان بعد از چندین سال کار کردن اینکه احوالی از آدم نمی پرسند و سراغی نمی گیرند، باعث دلخوری می شود.

 

این هنرمند در ادامه گفت: به کلی فراموش شده ام. وقتی خبر بازپخش سریال هایم را می شنوم، خوشحال نمی شوم چون یاد گذشته می افتم که چقدر به من پیشنهاد کاری می شد، اما الان دیگر حتی با من تماس هم نمی گیرند. خوشبختانه یا بدبختانه سال هاست که به من هیچ پیشنهادی نشده است. اکنون هم خواسته ای ندارم اما ای کاش فقط گاهی حالم را می پرسیدند.

 

من بی تقصیرم!

بقایی بار دیگر تاکید کرد: من مردم کشورم را خیلی دوست دارم اما اینکه نیستم واقعا بی تقصیرم و دلیل اصلی اش کم توجهی و کم لطفی تلویزیون است که هنرمندان را به راحتی فراموش می کند و کنار می گذارد.

بازیگر سریال های «سربداران»، «کوچک جنگلی»، «همسران»، «سیب خنده»، «به کجا چنین شتابان» و «شهریار» درباره آروزیش در روز تولدش گفت: آرزویم برای مردم مملکتم سلامتی، دلی خوش و جوانگرایی است و برای خودم، سلامتی ای که خداوند به من عطا کرده است و غیر از این چیزی نمی خواهم.

او که تجربه کارگردانی مجموعه هایی چون «باز هم زندگی»، «غنچه و خاله جون کوکب»، «نوروزی ها» و «دنیای شیرین دریا» را در کارنامه کاری اش دارد، در پاسخ به اینکه دوران کرونا برایتان چگونه گذشت؟ توپحی داد:

دوران کرونا برای من خیلی سخت بود و من جزو اولین افرادی بودم که به این ویروس مبتلا شدم و دشواری های زیادی را متحمل شدم اما خداراشکر به خیر گذشت و الان به لطف خداوند حالم خوب است. سال هاست حتی دیگر فیلمنامه هم نمی نویسم و همچنان در انتظارم تا شاید کسی به من هم پیشنهاد بدهد و حالم را بپرسد اما متاسفانه خبری نیست.

این هنرمند سپس درباره بازپخش سریال «خانه سبز» از شبکه آی فیلم اینکه و اینکه چه خاطره‌ای از آن سریال دارد؟ گفت: خاطره ها زیاد است اما شخصا دوست ندارم به گذشته فکر کنم، چون معتقدم باید به آینده فکر کنیم و امیدوار باشیم.

 

بهروز بقایی متولد ۱۷ تیر ۱۳۳۲ تهران است. «به کجا چنین شتابان»، «غیر محرمانه»، «شهریار»، «باز هم زندگی»، «داستان های نوروز»، «سیب خنده»، «دزدان مادربزرگ»، «همسران» و … سریال های تلویزیونی هستند که وی در آنها ایفای نقش داشته است.

بقایی آبان سال ۸۸ دچار عارضه قلبی و در بیمارستان بستری شد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۸ تیر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • نقد فیلم «زالاوا»؛ هوشمندانه و آگاه / یادداشت بابک صحرایی

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: زالاوا، اولین فیلم بلند ارسلان امیری، فیلم خوب و خوش ساختی است. از نظر فیلمبرداری، طراحی صحنه و لباس و تدوین و موسیقی بسیار خوب است. فیلمنامه فکر شده و خوبی دارد و بازیگرهایش بسیار توانمند ظاهر شده اند. زالاوا نقد جامعه شناسانه و روانشناختی […]

 • امیر مقاره: ببخشید که برای امرار معاش شغل شریف پیک موتوری را انتخاب کردم

  تریبون هنر: امیر مقاره با انتشار یادداشتی، به صحبت های یک شخصی که در برنامه ای اینترنتی به پیک موتوری بودن او در گذشته انتقاد کرده بود پاسخ داد. به گزارش تریبون هنر، روز گذشته شخصی در یک برنامه اینترنتی، ضمن انتقاد به خوانندگی امیر مقاره در کنسرت هایش، عنوان […]

 • نقد سریال افعی: داستان واقعی یکی از جذاب ترین قاتل های جهان

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: مینی سریال افعی (The Serpant) درباره چارلز سوبراج، یکی از عجیب ترین و کاریزماتیک ترین قاتل های سریالی جهان است. رزمی کار خوش تیپ و به قول برخی افسونگر، که استاد تغییر چهره و جعل اسناد بود و در دهه هفتاد میلادی، ده ها نفر […]

 • نقد سریال بی گناه (The Innocent): تقاص گذشته های پنهان کرده

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: مینی سریال اسپانیایی بی گناه از بهترین سریال های معمایی جنایی یک سال اخیر است فیلمنامه بی گناه (The Innocent) مهم ترین برگ برنده این سریال است. سلسله حوادث داستان در هر قسمت از زاویه دید یکی از شخصیت ها روایت می شود و پیش […]

 • مرضیه برومند و طعنه به بوسه نوید محمدزاده و فرشته حسینی

  تریبون هنر: مرضیه برومند با انتشار یادداشتی از مشکلات پیش آمده برای سریال «شهرک کلیله و دمنه» و نمایشی به تهیه کنندگی نوید محمدزاده گلایه کرد. مرضیه برومند در یادداشتی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده نوشته است: نوید محمدزاده . فرشته حسینی زن و شوهری هنرمند و جوان و […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad