Ad


عباس قادری مهاجرتش از ایران را تکذیب کرد

تریبون هنر: عباس قادری مهاجرتش از ایران را تکذیب کرد.

به گزارش تریبون هنر، در پی انتشار خبرهایی مبنی بر مهاجرت عباس قادری، این خواننده پیشکسوت هرگونه خبری مبنی از مهاجرتش ار وطن را تکذیب کرد.

عباس قادری اظهار داشت:

سلام به همه عزیزان

لازم دونستم مطلبی خدمتتون عرض کنم

ما همیشه برای کنسرت هامون در سراسر دنیا سفر میریم و برمی گردیم

حالا یه سری مثلا خبرنگار که دنبال فالور هستن برای سوژه خودشون نوشتن ما مهاجرت کردیم

که به شدت تکذیب می کنم

کسی از خونه ش جایی نمیره اگر هم بره بیرون بر می گرده خونه خودش

هیچ کجا ایران نمیشه

 

به گزارش تریبون هنر، هفته گذشته انتشار یادداشتی از شهرام قادری، آهنگساز و پسر عباس قادری، باعث درج خبرهایی مبنی بر مهاجرت این هنرمند از ایران شد. شهرام قادری با انتشار عکسی همراه پدر، یادداشتی مبنی بر مهاجرت همیشگی از ایران را در صفحه اینستاگرامش به انتشار رساند. همین یادداشت باعث شد که بسیارانی این تصور را داشته باشند که عباس قادری نیز همراه با فرزند خود برای همیشه از ایران مهاجرت کرده است.

 

عباس قادری (متولد ۲۶ شهریور ماه ۱۳۲۶ در تهران) در سال‌های آغازینِ دههٔ ۱۳۵۰ با اجرای ترانه‌های «بدنام» و «زیارتّ» (زوار) به شهرت رسید و در پنجاه سال اخیر از محبوب ترین خواننده های موسوم به کوچه بازاری بوده است. اولین آهنگ این هنرمند آهنگی بود به اسم چیزی که عوض داره گله نداره که بعد از عرضه، با استقبال خوبی از طرف مردم رو به رو شد و بعد از آن او صدها ترانه خاطره انگیز دیگر هم اجرا کرد. او تنها خواننده‌ای از نسل خوانندگان مردمی و موسوم به کوچه بازاری است که بعد از انقلاب ۱۳۵۷ دست از کار خود نکشید و همچنان کارش را تا به امروز ادامه داده‌است.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۹ اسفند ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad