Ad


چرا کنسرت «فرج علیپور» در کرج لغو شد؟

تریبون هنر: فرج علیپور ـ خواننده موسیقی لرستان و نوازنده کمانچه ـ که قرار بود پس از برگزاری کنسرت خود تهران، سه‌شنبه نهم خرداد در کرج به روی صحنه برود، از لغو کنسرت خود توسط ارشاد استان البرز خبر داد.

فرج علیپور از هفته گذشته بلیت‌فروشی کنسرت خود در کرج را آغاز کرده و قرار بود که فردا (نهم خرداد ماه) در کرج به روی صحنه برود، ولی درست یک روز پیش از برگزاری کنسرتش از لغو آن به دستور ارشاد استان البرز خبر داد.

در همین راستا تصمیم گرفتیم صحبتی با این هنرمند موسیقی داشته باشیم تا علت این ماجرا را از زبان خود او جویا شویم.

فرج علیپور می‌گوید که از علت این ماجرا خبردار نیست و دلیل لغو کنسرتش را به او و تیم برگزارکننده اطلاع نمی‌دهند و تنها از آنها خواسته‌اند که کنسرت را لغو کنند.

«تا صبح خود امروز همه چیز درست بود و مشکلی نداشتیم اما یک ساعت پیش از ما خواستند که باید اجرا را لغو کنیم. اکنون خود من و همه گروه مجبوریم برنامه‌ خود را لغو کنیم.»

او ادامه می‌دهد: «لغو این کنسرت در حالی صورت گرفته است که ارشاد کرج مجوز برگزاری کنسرت را صادر کرده است و ما نیز در ادامه بلیت‌فروشی کنسرت را انجام داده‌ایم و حدود ۱۳۰۰ بلیت به فروش رسانده‌ایم اما اکنون مجبور شدیم به دستور ارشاد بدون اینکه دلیل قانع‌کننده‌ای داشته باشند، کنسرت را لغو کنیم. تنها چیزی که به ما گفته‌اند این است که از بالا به آنها دستور داده‌اند، حال این بالا چه هست و که هست را نمی‌دانم.»

این خواننده می‌گوید که برای برگزاری این کنسرت برنامه‌گذار داشته‌اند و نمی‌داند که اکنون آنها برای پرداخت هزینه سالن چه خواهند کرد. البته هزینه بلیت‌ها از طریق سایت «ایران کنسرت» به مردم عودت خواهد شد.

علیپور همچنین درباره احتمال ارتباط لغو این کنسرت با فضای شاد آن بیان می‌کند: برنامه ما فضای شادی دارد و هر بار مدام به ما تأیید می‌کنند که سالن را مدیریت کنیم. این در حالی است که مردم آمده‌اند شاد باشند. حال نمی‌دانم به خاطر فضای شاد، کنسرت کنسل شده یا دلیل دیگری دارد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۸ خرداد ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad