Ad


اولین ویدئوی رسمی از مراسم ازدواج محمدرضا گلزار

در تریبون هنر ببینید

تریبون هنر: اولین ویدئوی رسمی از مراسم ازدواج محمدرضا گلزار منتشر شد.

به گزارش تریبون هنر، محمدرضا گلزار که به تازگی ازدواج کرده، ویدئویی از این مراسم را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «تشکر و تقدیر من برای شماست. شمایی که همواره لطفتان را به من ارزانی داشتید. از تبریک‌های شما عزیزان بی‌نهایت سپاسگزارم که نه فقط امروز بلکه در تمام سالیان عمرم محبتتان شامل حال من بوده است. امید که این مهربانی و انرژی ارزشمندتان، توشه‌ی راه زندگی مشترکمان شود.»

 

خبر ازدواج محمدرضا گلزار ترند اول فضای مجازی در روزهای اخیر بوده است. بازیگر برجسته سینمای ایران، هفته گذشته زندگی مشترک خود را آغاز کرد.

همسر محمدرضا گلزار، آیسان آقاخانی، متولد سال ۱۳۷۶ است، پس از اینکه اخبار ازدواج این هنرمند سینما منتشر شد، عکس‌هایی از همسر او در فضای مجازی به انتشار رسیده که مربوط به صفحه اینستاگرام آیسان آقاخانی است.

 

محمدرضا گلزار (متولد اول فروردین ۱۳۵۶) با بازی در فیلم سام و نرگس (۱۳۷۹) ساختهٔ ایرج قادری وارد عرصه بازیگری شد.او بیش از دو دهه است که از مهم ترین بازیگران سینمای ایران است و تعدادی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران را در کارنامه هنری اش  دارد.

او به عنوان بازیکن والیبال در پست لیبرو در تیم‌های استان تهران، پارس خودرو، شیشه و گاز و دیهیم حضور داشته‌است. وی در لیگ برتر والیبال ۱۳۸۷ به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد.

گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به‌عنوان گیتارنواز با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته‌است.

گلزار همچنین در زمینه موسیقی گروه دارکوب را با همایون نصیری و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس گروه ریزار (rezzar؛ مخفف رضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است

 

در ادامه اولین ویدئوی رسمی از مراسم ازدواج محمدرضا گلزار را می توانید در تریبون هنر ببینید

 

 

مطالب مرتبط:

مراسم ازدواج محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی: عکس ها و گزارش

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار :۲۲ خرداد ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad