Ad


افتتاحیه نمایشگاه نقاشی ایرج طهماسب با حضور هنرمندان

گزارش تصویری در تریبون هنر

تریبون هنر: مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی ایرج طهماسب با حضور تعدادی از هنرمندان برگزار شد.

به گزارش تریبون هنر، روز گذشته مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی ایرج طهماسب با حضور هنرمندانی همچون رضا کیانیان، فلامک جنیدی، نازنین صلح جو، سهیل مستجابیان، علیرضا جی جی، محمد شعبان پور و سام دادخواه برگزار شد.

نمایشگاه آثار نقاشی ایرج طهماسب قرار است ۱۰ روز بر روی دیوارهای گالری ثالث باشد.

این نمایشگاه با عنوان «هیجان نقطه و خط» به هنر «پردازش» در مینیاتور اشاره دارد و تا ۱۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. بازدید از این نمایشگاه هر روز به جز جمعه‌ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین گالری ثالث جمعه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ قابل بازدید است.

برای بازدید از گالری ثالث باید به خیابان کریمخان، بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره ۱۴۸ رفت.

 

ایرج طهماسب (متولد۳۰ اردیبهشت ۱۳۳۸) مجری، نویسنده، عروسک‌گردان، صداپیشه، کارگردان، شاعر، مدرس دانشگاه، فیلم‌نامه‌نویس و خالق شخصیت‌های عروسکی است.

او دانش‌آموختهٔ رشتهٔ تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. او فعالیت هنری خود را از دههٔ شصت به‌عنوان برنامه‌ساز و مجری آغاز کرد. فیلم «سقائک و شانه به سر دانا» به‌کارگردانی او در سال ۱۳۶۰ ساخته شد، در همان سال یعنی ۱۳۶۰ در پروژهٔ «مدرسهٔ موش‌ها» به کارگردانی مرضیه برومند به‌عنوان عروسک‌گردان و صداپیشهٔ عروسک «دم‌باریک» همکاری کرد و همچنین در مجموعهٔ «خانهٔ مادربزرگه» نیز همکاری داشت. او برای اولین بار در سال ۱۳۶۴ با بازی در فیلم «خط پایان» به‌کارگردانی محمدعلی طالبی به دنیای بازیگری پا نهاد. در همان سال در سریال «آینه» ساختهٔ غلام حسینی لطفی نیز بازی کرد.

 

در ادامه می توانید عکس های مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایرج طهماسب را در تریبون هنر ببینید

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۴ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad