Ad


کاوه صباغ زاده (کارگردان) در اسنپ کار می‌کند

تریبون هنر: کاوه صباغ زاده، کارگردان سینما با انتشار استوری اعلام کرد که مدتی است در اسنپ مشغول فعالیت است.

به گزارش تریبون هنر، کاوه صباغ‌زاده، کارگردان سینما با انتشار استوری در اینستاگرامش خبر داد که مدتی در اسنپ کار کرد است و الان یک ماه است که در این حوزه فعالیت ندارد. او نوشت: «به دلیل نبود کار در سینما و فشار مالی چند ماهی در اسنپ کار کردم و با افتخار مردم را به مقصدشان رساندم. بابت همکاری با آن شرکت از مردم عذرخواهی می‌کنم. گاهی تحمل سختی‌ها سازنده‌تر و با ارزش‌تر از برخی همکاری‌هاست.

 

کاوه صباغ زاده (متولد ۱۳۵۹، تهران) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی‌ست. او فرزند مهدی صباغ‌زاده تهیه‌کننده و کارگردان سینما و فریده فریور (نقاش) است. او از سال ۱۳۹۲ عضو هیئت مدیره انجمن صنفی برنامه ریزان و دستیاران کارگردان سینمای ایران است.

کاوه صباغ زاده کارگردانی دو فیلم سینمایی به نام های «رمانتیسم عماد و طوبا» و «ایتالیا ایتالیا» را در کارنامه هنری اش دارد. او همچنین فیلم های کوتاه نمی دونم فردا چی میشه، تهوع، سر راه لوکیشن و یازده و نیم را کارگردانی کرده است. او همچنین به عنوان دستیار کارگردان در فیلم هایی همچون صبحانه ای برای دو نفر، چهارشنبه خون به پا می شود، پیشنهاد پنجاه میلیونی و خاک و آتش حضور داشته است.

 

کاوه صباغ زاده (کارگردان) در اسنپ کار می‌کند

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۱ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad