Ad


سعید حدادیان استاد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران شد

تریبون هنر: علی‌اصغر حدادیان نایینی معروف به سعید حدادیان، در دانشگاه تهران واحد تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد را تدریس خواهد کرد.

بر اساس واحدهای ارائه شده به دانشجویان کارشناسی ارشد ادبیات برای ترم پاییز، دانشگاه تهران در ترم جدید به علی اصغر حدادیان نایینی معروف به سعید حدادیان، واحد تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد برای تدریس داده است.

هفته گذشته اعلام شد امیرحسین ثابتی، مجری تلویریون نیز در آن دانشگاه مشغول به تدریس درس «انقلاب اسلامی» شده که درسی عمومی است.

ادبیات در کارشناسی ارشد چند شاخه می‌شود، ازجمله ادبیات حماسی، ادبیات غنایی و ادبیات پایداری. حدادیان قرار است درس «تحلیل متون نظم پایداری» را تدریس کند.

 

علی اصغر حدادیان نائینی مشهور به سعید حدادیان (زاده ۱۷ اردیبهشت ۱۳۴۴) از شاگردان حاج منصور ارضی است. او در مهدیه بزرگ امام حسن تهران که وابسته به هیئت رزمندگان استان تهران است هیئت برگزار می‌کند. حدادیان از سال ۱۳۹۶ مدرس دانشگاه تهران است، به‌طوریکه مسئول قرآن دانشگاه و سپس مسئول دفتر ادبیات نمایندگی ولی فقیه این دانشگاه بوده‌است.

او به همراه ۱۰۰ مداح دیگر در ابتدا از کاندیداتوری محمود احمدی‌نژاد در انتخابات سال ۱۳۸۴ حمایت کرد و تا پایان دولت اول او حامی احمدی‌نژاد باقی ماند. در سال ۱۳۹۰، احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور وقت و رئیس دفترش اسفندیار رحیم مشایی، به دلیل اینکه حدادیان در یک سخنرانی علیه‌شان صحبت کرده بود، از او به اتهام «توهین و افترا و تحریک به قتل رئیس دفتر رئیس‌جمهور» شکایت کردند. حدادیان به قصد سرزنش احمدی‌نژاد مشایی را «یهودی صفت» خوانده و او را به «عورت رئیس‌جمهور» تشبیه کرده بود، به اتهام توهین به او ۵۰ هزار تومان جریمه شد. در سال ۱۳۹۲ که تیراندازی محمود کریمی از مداحان خبرساز شد، حدادیان سلاح او را به عصای موسی تشبیه کرد.

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۳ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad