Ad


گزارش ویدئویی اکران مردمی زخم کاری با حضور جواد عزتی، رعنا آزادی ور و دیگر عوامل

تریبون هنر: گزارش ویدئویی از اکران مردمی اولین قسمت از فصل دوم سریال «زخم کاری» با حضور بازیگران و عوامل این مجموعه را در تریبون هنر ببینید.

به گزارش تریبون هنر، مراسم اکران مردمی اولین قسمت فصل جدید سریال «زخم کاری» شامگاه شانزدهم شهریور ۱۴۰۲ در پردیس چارسو برگزار شد.

در این مراسم هنرمندانی همچون جواد عزتی، رعنا آزادی ور، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان، الهه حصاریT الناز ملک و محمدحسین مهدویان (کارگردان سریال (کارگردان سریال) حصور یافتند.

 

فیلمنامه فصل دوم «زخم کاری» به صورت گروهی و با سرپرستی محمدحسین مهدویان نوشته شده است و محمدرضا تخت کشیان، تهیه‌کننده این اثر نمایشی است.

در شرح قصه این فصل از زخم کاری آمده است‌ که: «در نبود مالک، حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می‌رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می‌رسد!»

«جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان، الناز ملک، سید جواد هاشمی، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی تبار و مه‌لقا باقری» از جمله بازیگران «بازگشت»ِ زخم کاری هستند.

 

فصل اول این سریال با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و در کنار بازیگرانی که فصل دوم حضور دارند، بازیگرانی همچون سیاوش تهمورث، هانیه توسلی، کاظم هژیرآزاد، عباس جمشیدی فر و مهدی زمین پرداز نیز مورد توجه قرار گرفتند که به جز هانیه توسلی، به خاطر کشته شدن این شخصیت ها در روال داستان، در فصل دوم حضور ندارند.

 

در ادامه گزارش ویدئویی مراسم اکران مردمی آغاز فصل جدید این سریال را می توانید در تریبون هنر ببینید

 

 

مطالب مرتبط:

اکران مردمی زخم کاری با حضور جواد عزتی، رعنا آزادی ور، کامبیز دیرباز و دیگر عوامل

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار :۱۷ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad