Ad


مراسم تولد محسن ابراهیم زاده با حضور هنرمندان و ورزشکاران

گزارش تصویری در تریبون هنر

تریبون هنر: مراسم تولد محسن ابراهیم زاده با حضور تعدادی از چهره های برجسته موسیقی، سینما و ورزش برگزار شد.

به گزارش تریبون هنر، در شامگاه هفدهم شهریور ۱۴۰۲ مراسم تولد محسن ابراهیم زاده؛ خواننده محبوب پاپ، با حضور تعدادی از دوستانش که از اهالی موسیقی، سینما و ورز هستند برگزار شد.

 

در این مراسم چهره هایی همچون بابک جهانبخش، آرون افشار، علی عبدالمالکی، معن راهبر، حسین سلیمانی، علیرضا استادی، کیان مقدم، علیرضا استادی، حدیثه تهرانی، پاله درستکار، مجید عبدی، فرزاد مجیدی و حمید فریزند حضور داشتند.

 

محسن ابراهیم زاده متولد ۱۷ شهریور ۱۳۶۶ از سال ۱۳۸۰ و در سن ۱۴ سالگی شروع به قرائت قرآن کرد و به تدریج وارد عرصه موسیقی شد. در سال ۱۳۸۳ و در سن ۱۷ سالگی به دوره‌های نوازندگی سازهای ایرانی شرکت کرد و به کلاس‌های آکادمیک موسیقی نزد استاد موسیقی مهدی نیک نام رفته و اولین آهنگ خود را با نام (هنوزم) منتشر کرد.

محسن ابراهیم زاده برای اولین بار در سال ۱۳۸۶ توانست اجرای زنده را تجربه‌ کند. اما در شهریور سال ۱۳۹۴ ، به‌صورت حرفه‌ای در کرج بر روی صحنه رفت. دومین کنسرت وی نیز در تهران و در بهمن سال ۱۳۹۶ بود ، که بلیت این کنسرت در کمتر از پنج ساعت فروش رفت و یک رکورد جدید ثبت کرد. در سال ۱۳۹۷ محسن ابراهیم‌زاده خواننده رسمی فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ میان تیم‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی شد. همچنین در همان سال نیز موفق به اجرای ۳۱۲ سانس کنسرت در سراسر ایران شد. در سال ۱۳۹۸ ، دولت کانادا برای اجرا در این کشور از او تقدیر کرد.

 

در ادامه عکس هایی از مراسم تولد این هنرمند را می توانید در تریبون هنر ببینید

 

 

مطالب مرتبط:

محسن ابراهیم زاده: باید موسیقی را کنار بگذارم و برای حنجره ام تحت درمان باشم

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۸ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad