Ad


دیدار سیلوستر استالونه و پاپ فرانسیس: خانواده من با فیلم های شما بزرگ شده اند

تریبون هنر: سیلوستر استالونه و پاپ فرانسیس دیدار کردند.

سیلوستر استالونه٬ هنرپیشه ایتالیایی آمریکایی فیلم‌های راکی و رمبو، هنگامی که به همراه برادر، همسر و سه دخترش از کاخ واتیکان بازدید می‌کرد موفق به دیدار پاپ شد.

در گفتگوی کوتاهی که بین این ستاره هالیوود ۷۷ ساله و پاپ ۸۶ ساله رد و بدل شد سیلوستر استالونه از پاپ فرانسیس تشکر کرد که با توجه به مشغله روزانه با او و خانواده‌اش دیدار کرده است. پاپ نیز در پاسخ گفت که از دیدار آقای استالونه خوشحال است و ادامه داد: «خانواده من با تماشای فیلم‌های شما بزرگ شده‌اند». در پاسخ به این جمله سیلوستر استالونه مشت‌های خود را گره کرد و گفت: «آماده؟ حالا مشت بزنیم».

 

پاپ فرانسیس با نام اصلی، خورخه ماریو برگولیو در سال ۱۹۳۷ در بوئنوس آیرس به دنیا آمده است. پدرش کارگر راه‌آهن و مادرش خانه‌دار بوده. وی مدرک دیپلم فنی در رشته شیمی را از دانشگاه بوئنوس آیرس دریافت کرده و سپس در ویلا دوتو در مدرسه علوم دینی به تحصیل پرداخته است.

فرانسیس اول با یک ریه تنفس می‌کند و بخش بزرگی از یک ریه‌اش را در دوران کودکی به علت یک بیماری از دست داده‌است. او به زبان‌های ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی صحبت می‌کند و با زبانهای انگلیسی، فرانسوی و پرتغالی آشناست.

وی به رقص سنتی آرژانتین، یعنی تانگو علاقه دارد. او در این‌مورد گفته‌است: «در جوانی تانگو می‌رقصیده‌ام.» او عضو کانون هواداران باشگاه فوتبال سن لورنزو است. انتخاب نام فرانسیس به خاطر علاقهٔ وی به قدیس فرانسیس آسیزی ایتالیایی است که در قرن ۱۳ میلادی زندگی می‌کرده و حامی فقرا بوده‌است.

 

دیدار سیلوستر استالونه و پاپ فرانسیس: خانواده من با فیلم های شما بزرگ شده اند

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

 

تاریخ انتشار :۱۸ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad