Ad


اسم رمز: اصغر فرهادی

یادداشت سید محمد کاظمی

تریبون هنر: این روزها شهاب حسینی و همرفیقش حسابی روی بورس هستند. محسن تنابنده میهمان پنجمین قسمت “همرفیق” بود و طی اقدامی جالب ، از احمد مهرانفر به عنوان همرفیق خود دعوت کرد تا جمع هنرپیشه های توانا در یک قاب ، حسابی جمع شود.
یک نقطه ی اشتراک طلایی در این قاب دیده می شد و آن همکاری هر سه نفر با اصغر فرهادی در کارنامه کاری شان بود. شهاب حسینی در درباره الی ، جدایی نادر از سیمین و فروشنده با فرهادی کار کرده. مهرانفر همبازی حسینی در فیلم “درباره الی” بود.محسن تنابنده نیز حالا با بازی در آخرین ساخته ی فرهادی یعنی “قهرمان” به جمع هنرپیشه هایی که امکان همکاری با فرهادی را داشته اند اضافه شده.
حتّی اگر کمی از سینما اگاه باشیم ، به خوبی می دانیم که این اسم رمز و نقطه ی اشتراک تا چه اندازه برای یک بازیگر ایرانی مهم تلقّی می شود. هر هنرپیشه ای که بگوید آرزوی همکاری با اصغر فرهادی را ندارد دروغ گفته. این نویسنده و کارگردان ، اسکار و نخل کن را دارد. جوایزی که هیچ کارگردان دیگری آن ها را در کنار یکدیگر ندارد.
شهاب حسینی ، احمد مهرانفر و حالا محسن تنابنده ، آنقدر خوب بوده اند که نظر مثبت فرهادی را جلب کرده اند. تماشای آن ها در یک قاب به ندرت تکرار می شود! پس تماشای این قاب را از دست ندهید.

 

نویسنده: محمد کاظمی

منبع: تریبون هنر

تاریخ انتشار :۱ بهمن ۱۳۹۹

برچسب‌ها:, , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad