Ad


بهزاد فراهانی تصویربرداری اولین فیلم سینمایی اش را شروع کرد / تریبون هنر

تریبون هنر: بهزاد فراهانی تصویربرداری اولین فیلم سینمایی اش به اسم «مهمانی از کارائیب» را شروع کرد.
فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی و تهیه‌کنندگی شهرام گیل‌آبادی مقابل دوربین مرتضی پورصمدی رفت.

به گزارش تریبون هنر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی و تهیه‌کنندگی شهرام گیل‌آبادی آغاز شد و مرتضی پورصمدی مدیریت فیلمبرداری این اثر عاشقانه را بر عهده دارد.
لوکیشن این فیلم در فضا و موقعیتی است که صمیمیت و مهربانی معماری ایرانی و احساسی عاشقانه را در فضای دیداری ایجاد کرده است.

«مهمانی از کارائیب» اولین تجربه فراهانی در مقام کارگردان است و حمیدرضا قطبی به عنوان مشاور کارگردان او را همراهی می‌کند.

رضا بابک یکی از نقش‌های اصلی این فیلم سینمایی را ایفا می‌کند. دیگر بازیگران این اثر عاشقانه نیز در خبرهای بعدی معرفی خواهند شد.

شهرام متولی‌باشی: مدیر صدابرداری، محسن صادقی‌نسب: سرپرست گروه کارگردانی، مهدی سهرابی: دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز، نوید فرح‌مرزی: طراح چهره‌پردازی، مرجان گلزار: طراح صحنه و لباس، جواد راهزانی: مدیر تولید، رویا بابابیگی: منشی صحنه، احسان میقانی: مدیر تدارکات، حبیب مجیدی: عکاس، مهدی گودرزی: فیلمبردار پشت صحنه و مریم قربانی‌نیا: مشاور رسانه‌ای این فیلم هستند.

فراهانی فیلمنامه این اثر عاشقانه را بر اساس رمان «مهمانی از کارائیب – شبی با کاسترو» به قلم خودش نوشته است.

در خلاصه داستان «مهمانی از کارائیب» آمده است: «خیاطی کارکشته عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام کرده‌اند. خیاط به دلیل دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو نیز به دلیل وفاداری به شوی رفته‌اش دهان می‌بندد و دل را لجام می‌زند. این عشق پنهان داستان ناتمام بسیاری از مردان و زنان شرقی است؛ عشق‌هایی که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست…».

 

در اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۹ خرداد ۱۴۰۰

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad