Ad


زمان پخش فصل نهایی «پیکی بلایندرز» مشخص شد

تریبون هنر: پیکی بلایندرز به پایان راه خود می رسد.

استیون نایت خالق مجموعه «پیکی بلایندرز» اعلام کرد نسخه سینمایی «پیکی بلایندرز» به عنوان پایان بخش این مجموعه بعد از فصل ششم و نهایی این سریال ساخته می شود.

استیون نایت در خلال جشنواره فیلم لندن گفت: فصل ششم این مجموعه فیلمبرداری شده و تقریبا به صورت کامل تدوین شده و برای سال ۲۰۲۲ آماده می شود.

خالق این مجموعه محبوب تاکید کرد: فیلمبرداری نسخه سینمایی این مجموعه نیز سال ۲۰۲۳ آغاز می شود و این احتمالا پایان راه است.

استیون نایت درباره احتمال ساخت اسپین‌آفی از این مجموعه نیز چنین اشاره کرد: اگر اسپین‌آفی وجود داشته باشد بر آنها نظارت نخواهم کرد.

اعلام شده که این فصل، متفاوت ترین فصل سریال محبوب «پیکی بلایندرز» است

استیون نایت نویسنده و کارگردان پیکی بلایندرز نیز گفته است که فصل ششم، بهترین فصل این سریال است

 

نخستین فصل این مجموعه در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۳ از بی‌بی‌سی دو پخش شد و شامل ۶ قسمت بود. فصل دوم در ۲ اکتبر ۲۰۱۴ روی آنتن رفت. ۵ مه ۲۰۱۶، نیز فصل سوم عرضه شد که در تاریخ ۳۱ مه در آمریکا در دسترس عموم قرار گرفت.

در ۲۶ مه ۲۰۱۶، بی‌بی‌سی اعلام کرد ساخت فصل پنجم سریال را در دستور کار دارند. فصل پنجم این سریال در شهریور ۱۳۹۸ روی آنتن رفت. فصل پنجم این سریال از شبکهٔ بی‌بی‌سی دو به بی‌بی‌سی اصلی منتقل شد. هم‌چنین تا پیش از اقبال عمومی این سریال قرار بود حداکثر پنج فصل باشد، اما پس از این موفقیت‌ها استیون نایت در ۵ مه ۲۰۱۸ به باشگاه مطبوعات بیرمنگام گفت که قطعاً فصل ششم را خواهیم ساخت و احتمالاً فصل ۷ و پس اتمام؛ این مجموعه می‌تواند به صورت فیلم یا اسپین اف ادامه پیدا کند.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۶ مهر ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad