Ad

مردم زیر دست و پا ماندند

ازدحام هواداران مسیح و آرش در اکران حکم تجدید نظر / ویدئو

تریبون هنر: مراسم اکران فیلم «حکم تجدید نظر» با حضور مسیح و آرش در پردیس کورش با ازدحام هواداران این دو هنرمند روبرو شد و حوادثی را ایجاد کرد

ازدحام جمعیت باعث شد تعدادی از حاضران زیر دست و پا بمانند و بینی یک زن نیز شکست

 

مسیح و آرش عدل پرور، خواننده های محبوب پاپ، شب سی ام آبان ۱۴۰۰ در اکران مردمی فیلم سینمایی «حکم تجدیدنظر» حضور یافتند. آرش عدل پرور یکی از بازیگران اصلی این فیلم است و مسیح و آرش آهنگی را نیز برای این فیلم اجرا کرده اند. به همین بهانه اکران مردمی فیلم «حکم تجدیدنظر» با حضور این دو هنرمند در پردیس کورش برگزار شد.

ازدحام هواداران این دو خواننده به حدی بود که پس از دقایقیاز حضور مسیح و آرش، کنترل برنامه و جمعیت از دست عوامل برگزار کننده خارج شد. مردم برای دیدن و انداختن عکس یادگاری با این دو هنرمند هجوم آوردند و باعث شد بعضی از حاضران زمین خوردند و زیر دست و پا ماندند و حتی بینی یک زن نیز شکست.

 

اکران فیلم سینمایی «حکم تجدید نظر» به کارگردانی محمدامین کریم‌پور و نویسندگی و تهیه کنندگی رضا کریمی (با طرحی از حسین سلیمانی) از بیست و ششم آبان‌ ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز شده است.

ژاله صامتی، همایون ارشادی، فرید سجادی حسینی، گیتی قاسمی، زیبا کرمعلی، آیدین خطایی، شاهرخ فروتنیان و احسان امانی با حضور آرش عدل‌پرور و با معرفی مجید یلان، بازیگران این فیلم هستد.

در خلاصه داستان «حکم تجدید نظر» آمده است: حکم تجدید نظر همیشه برای دادگاه نیست، گاهی پذیرش واقعیت و تجدید نظر در عقاید و باور های انسان سخت تر از حکم قصاص است…

پخش فیلم سینمایی «حکم تجدید نظر» بر عهده موسسه رسانه فیلمسازان مولود به مدیریت حبیب اسماعیلی است.

 

ویدئویی از ازدحام جمعیت و حضور مسیح و آرش در اکران این فیلم در پردیس کورش را در تریبون هنر ببینید

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار :۱ آذر ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad