Ad

ابتلای مسعود نقاش زاده به کرونا

دبیر جشنواره فیلم فجر به کرونا مبتلا شد

تریبون هنر: مسعود نقاش زاده، دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر به کرونا مبتلا شد. بر همین اساس نشست حبری دبیر جشنواره فجر به تغویق افتاد.

یزدان عشیری مدیر روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم ضمن اعلام ابتلای مسعود نقاش زاده به کرونا فجر عنوان کرد که مسعود نقاش‌زاده دبیر این رویداد به کرونا مبتلا ابراز امیدواری کرد که تا پیش از جشنواره فرصتی برای گفتگو با اهالی رسانه فراهم شود.

وی افزود: در ابتدا علائم مشابه سرماخوردگی بود و برنامه داشتیم که نشست رسانه‌ای جشنواره را روز سه‌شنبه برگزار کنیم اما با اطلاع از ابتلای ایشان به کرونا ناگزیر از تغییر برنامه‌ها شدیم.

عشیری درباره پیگیری کارهای اجرایی این دوره از جشنواره در ایام استراحت دبیر هم عنوان کرد: تیم اجرایی جشنواره به همان ترتیبی که معرفی شده بودند، پیگیر کارها هستند و ارتباط مجازی هم با دبیر جشنواره خواهیم داشت. ابتلای کرونای ایشان هم شکر خدا خفیف است و احتمال بهبودی زودهنگام هم وجود دارد اما حتماً مباحث مرتبط با فاصله‌گذاری در دوران نقاهت را رعایت خواهیم کرد. تیم خبره‌ای که از ابتدا در کنار آقای نقاش‌زاده کارهای اجرایی جشنواره را آغاز کرده‌اند، در ادامه نیز پیگیر کارها هستند و با امکانات ارتباطی جدید مشکلی برای هماهنگی کارها از راه دور نیست. مطمئن باشید لطمه‌ای به روند اجرایی جشنواره وارد نخواهد شد.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر با تأکید بر برگزاری این رویداد طبق برنامه‌ریزی‌های از پیش اعلام شده، افزود: نشست خبری دبیر جشنواره حتماً برگزار خواهد شد و در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی این نشست هستیم.

وی درباره تأثیر احتمال فراگیری موج جدید کرونا بر برگزاری جشنواره چهلم هم گفت: طبق جلساتی که تا کنون با دوستان وزارت بهداشت و ستاد کرونا داشتیم، همه پیش‌بینی‌ها درباره وضعیت کرونا در ایام جشنواره مثبت بود و همه چیز هم عادی بود، به تازگی اما نگرانی‌هایی به‌وجود آمده که امیدواریم تأثیری بر فرآیند برگزاری جشنواره نداشته باشد، به‌خصوص که از قبل برنامه‌ریزی‌ها برای سینماهای مردمی جشنواره با ظرفیت تعریف‌شده از سوی وزارت بهداشت بوده است. تلاش می‌کنیم با توزیع جمعیت و ضریب اشغال محدود سالن‌ها جشنواره را براساس پروتکل‌های وزارت بهداشت برگزار کنیم.

مشاور رییس سازمان سینمایی مطرح کرد: این درخواست را از اهالی رسانه، منتقدان و صاحبان آثار داریم که با تعامل کامل با جشنواره همراه شوند چرا که با اوج‌گیری کرونا دست ما برای میزانی از مهمانان بسته‌تر خواهد بود و با محدودیت بیشتری مواجه هستم.

وی درباره وضعیت بلیت‌های مردمی فروخته‌شده در صورت قرمز شدن وضعیت کرونایی هم گفت: در این صورت سراغ سانس‌های فوق‌العاده می‌رویم تا پاسخگوی علاقه مندانی که به‌صورت پیش‌خرید بلیت تهیه کرده بودند باشیم و مکانیزمی را تعریف می‌کنیم تا میزبان همه علاقه مندان باشیم.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۶ بهمن ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • سریال تهران فصل دوم

  تریبون هنر: پخش فصل دوم سریال «تهران» آغاز شده. سریالی جاسوسی که ساخت اسرائیل است و تلاش های فراوانی شده تا به عنوان سریالی مهم مورد توجه قرار بگیرد اما از ابتدای پخش فصل اول خود با انتقادهای گسترده ای روبرو شده است.   رزیم صهیونیستی درباره سریال تهران عنوان […]

 • فرهاد قائمیان پرویز پرستویی

  تریبون هنر:‌ فرهاد قائمیان، بازیگر برجسته و مطرح سینما و تلویزیون، یادداشتی را درباره پرویز پرستویی و حواشی پیش آمده در امریکا منتشر کرد. فرهاد قائمیان درباره پرویز پرستویی نوشته است: در تاریخ سینمای ایران، انگشت شمارند بازیگرانی که بیش از یک دهه، محبوب، با افتخار و معتبر بوده‌اند. بسیار […]

 • احسان کرمی پرویز پرستویی

  تریبون هنر: احسان کرمی، بازیگر برجسته تئاتر و سینما و تلویزیون که این روزها برای اجرای نمایش پازل در امریکا به سر می برد یادداشتی را درباره پرویز پرستویی و حواشی اخیر منتشر کرد. او در سالن نمایش فیلم «هزار و یک روز» با حضور پرویز پرستویی نیز به عنوان […]

 • تریبون هنر: بچه در برنامه مهمونی یکی از محبوب ترین شخصیت های این روزهاست. با شروع پخش برنامه مهمونی با اجرای ایرج طهماسب، این عروسک محبوبیت زیادی پیدا کرده و فضای مجازی از ویدئوهای او پر شده است. بچه، شیرین زبان است و کمی بی ادب. باهوش است و حرفش […]

 • بهترین سریال های خارجی

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: بهترین سریال های خارجی در حدودا ۱۰ سال اخیر، در ژانرهای مختلفی قرار دارند. در این یادداشت به سریال های خوب و موفقی اشاره کرده ام که در ایران کمتر دیده شده اند. سریال هایی که در اروپا و امریکا با استقبال فراوانی مواجه شده […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad