Ad


علیرضا امیرقاسمی: معترضان به پرویز پرستویی از اعضای مجاهدین (منافقین) بودند

تریبون هنر: علیرضا امیرقاسمی اظهار داشت که معترضان به حضور پرویز پرستویی در امریکا از اعضای گروهک مجاهدین خلق (کروهک منافقین) هستند.

او که در یکی از سالن های نمایش فیلم «افسانه بناسان، غول چراغ جادو» حضور داشت، به این نکته اشاره کرد و خطاب به گوهر خیراندیش گفت که این افراد از اعضای مجاهدین (منافقین) هستند.

 

علیرضا امیرقاسمی در سالن نمایش فیلم «افسانه بناسان، غول چراغ جادو» درباره پرویز پرستویی گفت:

«دیدن پرویز عزیز برای همه ما لذت بخش است. هنرمند نقش مهمش همین است که در جامعه حضور داشته باشد. به نظر من سردمدار این کار پرویز پرستویی است. واقعا دستش درد نکند برای همه ی زحماتی که برای مردم می کشد و به خصوص مناطق محروم.»

 

حواشی حضور پرویز پرستویی در امریکا از آن جا آغاز شد که هم زمان با حضور او در سالن نمایش فیلمی با مضمون صلح در واشنگتن، چهار نفر از جمله شخصی به اسم سام رجبی، در ورودی سالن حضور پیدا کردند و به فحاشی نسبت به پرویز پرستویی، گوهر خیراندیش و دیگر افرادی پرداختند که برای تماشای این فیلم آمده بودند.

 

در ادامه فیلم این فحاشی ها به شکل گسترده ای توسط شبکه تلویزیونی سعودی به اسم ایران اینترنشنال و همچنین مسیح علینژد در فضای مجازی منتشر شدند. در پی انتشار ویدئوهای فحاشی، تعدادی از رسانه های سیاسی و هنری فعال در امریکا اعلام کردند که افرادی که به فحاشی پرداختند از اعضای گروهک منافقین بوده اند.

لازم به ذکر است تلویزیون ایران اینترنشنال به صورت رسمی اعلام کرده که با سرمایه گذاری عربستان راه اندازی شده است.

افشاگری ها تا جایی پیش رفت که توسط برخی از این رسانه اعلام شد که سام رجبی، برای هر ویدئوی فحاشی از مسیح علینزاد ۴۰۰ دلار دریافت می کند.

 

خوشحالی سام رجبی با الفاظ نامناسب بعد از توهین به پرویز پرستویی و گوهر خیراندیش در امریکا

توطئه منافقین و مسیح علینژاد و تلویزیون ایران اینترنشنال بر علیه پرویز پرستویی

سام رجبی برای هر ویدئوی فحاشی به مردم و هنرمندان ۴۰۰ دلار از مسیح علینژاد می گیرد

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad