Ad


عیادت جمشید هاشم پور از رضا صفایی پور

تریبون هنر: جمشید هاشم پور، به عیادت رضا صفایی‌پور، همبازی قدیمی‌اش که رفاقتی ۵۰ ساله با هم دارند، رفت که این روزها به دلیل بیماری پارکینسون، در خانه در حال استراحت است.

به گزارش تریبون هنر، رضا صفایی‌پور که از پیش از انقلاب، با نام هنری طوفان کارش را در سینما آغاز کرد، با انتشار عکسی از حضور جمشید هاشم پور (آریا) در خانه اش، از عیادت ستاره سینمای ایران از خودش خبر داد.

 

رضا صفایی‌پور که مدت‌هاست به بیماری پارکینسون مبتلاست، چندی پیش در بیمارستان بستری شده بود که با بهبودی نسبی، به خانه برگشته است.

این بازیگر که همچون جمشید هاشم پور، در ورزش‌های رزمی فعالیت می‌کرد، پس از ورود به سینما در اوایل دهه ۴۰ خورشیدی، بیشتر نقش‌های منفی را برعهده می‌گرفت.

 

صفایی‌پور که ۷۳ سال سن و ۵۹ سال سابقه بازی در سینما دارد، در فیلم‌هایی چون «سینه سرخ»، «خداحافظ سینما»، «غلام ژاندارم»، «ترس و تاریکی»، «شاهرگ»، «تهاجم»، «پاتک»، «جهنم سبز»، «سحرگاه پیروزی»، «چشم عقاب»، «حادثه در کندوان»، «خط آتش»، «ضربه آخر»، «صلیب طلایی»، «شکار خاموش»، «جمیل»، «کانی مانگا»، «پلاک»، «پوتین»، «میرزا کوچک‌خان»، «شکار در شب»، «فصل خاکستری»، «انفجار»، «گریز از مرگ»، «مردی در آتش» و … نقش آفرینی کرده است.

 

عیادت جمشید هاشم پور از رضا صفایی پور

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۶ خرداد ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad