Ad


دلیل توقیف نمایش «نوید محمدزاده» چیست؟

تریبون هنر: نمایش «شب شک» به تهیه کنندگی نوید محمدزاده توقیف شد.

به گزارش تریبون هنر، نمایش «شب شک» به کارگردانی امیرحسین بریمانی و تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده منتشر شد شب گذشته پنجم تیرماه ۱۴۰۱ اولین اجرا از چهارمین دور اجراهای خود را در پردیس تئاتر «شهرزاد» روی صحنه برد ولی به سرعت جلوی بلیت فروشی آن گرفته شد.

 

کارگردان این اثر اعلام کرد که از سوی اداره کل هنرهای نمایشی به سالن شهرزاد گفته شده که جلوی فروش بلیت این نمایش گرفته شود. گروه اجرایی حدس می‌زدند مساله به حضور نوید محمدزاده به عنوان تهیه‌کننده کار برمی‌گردد ولی روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی در توضیحاتی با تیتر محض استحضار اعلام کرد که دلیل توقیف این نمایش تمدید نکردن مجوز اجرا و تبلیغات بوده است.

 

این توضیحات با واکنش پردیس تئاتر شهرزاد مواجه شد و در جوابیه‌ای ضمن انتشار شماره مجوز تمدید اجرای این نمایش تاکید کرد که این اثر نمایشی همه مراحل لازم را برای دریافت مجوز اجرا طی کرده و اگر چنین نکرده بود، اصلا صفحه فروش بلیت آن فعال نمی‌شد و آنچه در این میان موجب تعطیلی این اجرا شده است، حضور نوید محمدزاده به عنوان تهیه‌کننده این اثر است.

 

حاشیه‌های حضور نوید محمدزاده در کن سبب شد مطالبی درباره ممنوع‌الفعالیتی این بازیگر به صورت شفاهی در محافل هنری مطرح شود ولی با اتفاق اخیر این شایعه قوت گرفته است.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۵ تیر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad