Ad


پشه و ایرج طهماسب و چالش ازدواج: خون تمیز پیدا نمی شه

تریبون هنر: سکانس جالب و شیرین گفت و گوی پشه و ایرج طهماسب درباره ازدواج را در تریبون هنر ببینید.

به گزارش تریبون هنر، یکی از سکانس های محبوب قسمت جدید برنامه مهمونی، بخش گفت گوی پشه و ایرج طهماسب درباره ازدواج است که در فضای مجازی نیز بسیار بازنشر شده است.

 

ایرج طهماسب به پشه می گوید دوره مجردی ات تمام است و باید زندگی تشکیل بدهی. ایرج طهماسب درباره فوائد ازدواج می گوید و پشه در پاسخ توضیح می دهد پدرش به او گفته تا وقتی احساس نکنی یکی کنارت لازمه هیچ وقت سمت این چیزها نرو چون اگر زودتر از موعد این کار را انجام بدهی چون تجربه لازم را نداری دچار مشکل خواهی شد. ایرج طهماسب هم به پشه یادآوری می کند که پدر پشه خودش بسیار زود ازدواج کرده.

پشه در ادامه توضیح می دهد کخ خون تمیز کم پیدا می شود و پیدا کردن یک پشه دختر که مناسب ازدواح باشد سخت است.

 

پشه با صداپیشگی کاظم سیاحی یکی از محبوب ترین چهره های هنری در حال حاضر است و بخش های حضور پشه در برنامه مهمونی همیشه از پرطرفدارترین بخش های این برنامه است. نویسندگی هوشمندانه و طنازانه برای این عروسک و خلق شخصیتی مودب و دوست داشتنی باعث شده نگاه جامعه به این حشره موذی تغییر کند. صداپیشگی بسیار خوب و حرفه ای کاظم سیاحی نیز از دیگر نکات بسیار مهم در محبوبیت این عروسک است.

 

تهیه‌کننده و مجری طرح «مهمونی»، حسن خدادادی و صداپیشگان عروسک‌های آن هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، بهادر مالکی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی هستند، همچنین عیسی یوسفی‌پور، محمد لقمانیان، پیمان فاطمی، شیما بخشنده و علی پاکدست عروسک‌گردانی عروسک‌های «مهمونی» را بر عهده دارند.

 

در ادامه سکانس این گفت و گو درباره ازدواج را می توانید در تریبون هنر ببینید

 

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۱ تیر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad