Ad


گزارش تصویری ویژه از حضور لیلا حاتمی، هومن سیدی و محسن تنابنده در اختتامیه جشنواره ونیز

تریبون هنر: گزارش تصویری ویژه از حضور لیلا حاتمی، هومن سیدی و محسن تنابنده در مراسم اختتامیه جشنواره ونیز را در تریبون هنر ببینید.

به گزارش تریبون هنر، هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز در حالی در شب نوزدهم شهریور ۱۴۰۱ به کار خود پایان داد که در شب اختتامیه سه جایزه مهم به سینمای ایران تعلق گرفت و فیلم «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد (محسن تنابنده) بخش افق‌ها را به خود اختصاص داد و فیلم «خرس نیست» از جعفر پناهی جایزه ویژه هیات داوران بخش مسابقه اصلی را به خود اختصاص داد.

 

لیلا حاتمی که امسال یکی از اعضای هیات داوران بخش مسابقه اصلی جشنواره ونیز بود،جایزه سالانه “زن در سینما” را دریافت کرد. جایزه “زن در سینما”توسط روزنامه‌نگاران سینمایی زن ایتالیا اعطا می‌شود

لیلا حاتمی به همراه پسرش در مراسم فرش قرمز اختتامیه جشنواره ونیز حاضر شد. در سالن اهدای جوایز نیز جایزه بهترین بازیگر زن توسط لیلا خاتمی به کیت بلانشت داده شد.

 

جایزه‌ای بهترین بازیگر مرد بخش‌ افق‌های ونیز به محسن تنابنده برای بازی در فیلم «جنگ جهانی سوم» اهدا شد. او طی سخنانی هنگام در سالن مراسم، بخشی از جایزه خود را به همسرش و بخشی دیگر را به کارگردان اهدا کرد.

 

در ادامه عکس های لیلا حاتمی، هومن سیدی و محسن تنابنده در مراسم اختتامیه جشنواره ونیز را در تریبون هنر ببینید.

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۰ شهریور ۱۴۰۱

برچسب‌ها:, , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad