Ad

خبر دستگیری تکذیب شد

سیروان و زانیار خسروی بازداشت نشده اند

تریبون هنر: سیروان و زانیار خسروی بازداشت نشده اند.

خبرگزاری برنا اعلام کرد پیگیری‌ها حکایت از این دارد که تا لحظه مخابره این خبر زانیار و سیروان خسروی و کاوه رضایى دستگیر نشده‌اند و اخبار مربوط به بازداشت آن‌ها صحت ندارد.

ساعاتی پیش خبری مبنی بر بازداشت سیروان و زانیار خسروی به انتشار رسید. بر اساس خبرهای تایید نشده، این دستگیری به خاطر مطالب منتشر شده توسط سیروان و زانیار درباره حوادث اخیر بوده است.

بر اساس اعلام خبرگزاری برنا، خبر دستگیری این دو هنرمند صحت ندارد.

در ادامه این گزارش این خبرگزاری آمده است: پیگیری‌ها حکایت از این دارد که تا لحظه مخابره این خبر نامبردگان دستگیر نشده‌اند و اخبار مربوط به بازداشت آنها صحت ندارد.

 

سیروان خسروی در سال ۱۳۶۱ در تهران متولد شده‌است و اصالتاً کرد است. پدرش کرمانشاهی و مادرش سنندجی است.

او از سن ۱۱ سالگی به مدت چهار سال نزد اوی جونیو به آموزش موسیقی و کیبورد پرداخت. او از همان دوران نوجوانی با دیدن کارتون شیر شاه به موسیقی التون جان علاقه‌مند شد.

وی در ۱۶ سالگی زیر نظر کاوه یغمایی با اصول نوازندگی کیبورد و سبک راک آشنا شد. سیروان همراه گروه کاوه یغمایی در دو کنسرت سال‌های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ به عنوان نوازنده کیبورد در آن حضور داشت که این تنها اجراهای سیروان به عنوان نوازنده بر روی صحنه بوده‌است.

 

زانیار خسروی (زادهٔ ۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران)، خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده، نوازنده و بازیگر اهل ایران است که در ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ اولین آلبوم رسمی خود را به نام ۲۸ منتشر کرد.

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

 

 

 

تاریخ انتشار :۸ مهر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad