Ad


بیلبوردهای پژمان جمشیدی از سطح شهر جمع شدند

تریبون هنر: بر اساس گزارش های رسیده، بیلبوردهای پژمان جمشیدی از سطح شهر جمع آوری شدند و مجوز پخش تیزرهای تبلیغاتی او باطل شد.

به گزارش تریبون هنر، در طی دو هفته اخیر به دستور سازمان زیباسازی شهر تهران بیلبورد‌های تبلیغاتی هنرمندان ورزشکارانی که نسبت به ناآرامی های اخیر موضع گیردند، از سطح شهر جما آوری شدند.

تلویزیون هم از پخش تیزرهای تبلیغاتی شرکت و فروشگاهی که برخی هنرمندان و ورزشکاران سفیر برند آن بودند خودداری کرد.

 

پژمان جمشیدی اگرچه حضور فعالی در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام ندارد اما در پی اتفاقات اخیر پستی را در صفحه اش منتشر کرد. موضع گیری این هنرمند در مطلب منتشر شده گویا دلیل جمع آوری بیلبوردهایی تبلیغاتی اش از سطح شهر بوده است.

 

پژمان جمشیدی (متولد۱۰ شهریور ۱۳۵۶) بازیگر ایرانی و بازیکن سابق فوتبال است. او در طول فعالیت حرفه‌ای خود در فوتبال برای باشگاه‌هایی مانند سایپا، پرسپولیس و پاس تهران و فولاد خوزستان و نیز برای تیم ملی ایران بازی کرد.

جمشیدی از پول‌سازترین و فعال‌ترین بازیگران سینمای ایران در سال‌های اخیر است. او حرفهٔ بازیگری‌اش را نخست در سال ۱۳۹۰ با بازی در قسمتی از مجموعهٔ تلویزیونی ساختمان پزشکان و سپس در سال ۱۳۹۲ و با بازی در نقش اصلی مجموعهٔ تلویزیونی پژمان آغاز کرد. او برای نقش‌آفرینی در فیلم‌های سوءتفاهم (۱۳۹۶)، شیشلیک (۱۳۹۹) و علفزار (۱۴۰۰) نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین از جشنوارۀ فیلم فجر شده‌است. همچنین نقش‌آفرینی او در مجموعهٔ تلویزیونی زیرخاکی برایش تندیس جشن حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی در تلویزیون را به همراه داشت.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۶ مهر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad