Ad


پرویز فلاحی پور: نمی توانم نمره عالی به «آزادی مشروط» بدهم

تریبون هنر: پرویز فلاحی پور گفت: نمی توانم نمره عالی به «آزادی مشروط» بدهم

پرویز فلاحی پور، بازیگر سریال «آزادی مشروط» این مجموعه طنز را یک کار موفق می داند و از کار کردن با مسعود ده نمکی ابراز رضایت دارد اما در عین حال انتقادهایی را هم بر این سریال وارد می داند.

او معتقد است: «آزادی مشروط» برخی فاکتورها را ندارد و می توانست به لحاظ دکوپاژ و فیلمبرداری شسته و رفته تر باشد. ‌

این بازیگر سینما و تلویزیون که سال هاست در نقش طنز دیده نشده است، خودش را در ایفای نقش های منفی و جدی موفق تر می داند و می گوید: دلم می خواست سال ها بعد از سریال «اگه بابام زنده بود» دوباره ژانر کمدی را تجربه کنم به همین خاطر «آزادی مشروط» را قبول کردم.

پرویز فلاحی پور، بازیگر نقش حاج طاها در سریال «آزادی مشروط» درباره حضورش در این سریال، نقاط قوت و ضعف، تجربه کاری اش با مسعود ده نمکی، دشواری های کار در دوران کرونا در کنار شوخی ها و طنزها صحبت کرد.

این بازیگر درباره نقشش در «آزادی مشروط» گفت: سعی کردم در این سریال به گونه‌ای بازی کنم که مردم نقشم را دوست داشته باشند. معمولاً به هرکاری که دعوت می شوم اگر ناراضی باشم، یا تهیه کننده و کارگردان را راضی می کنم و از کار بیرون می روم و یا اینکه می ایستم و تا آخرش کار می کنم. بعد از سریال «اگه بابام زنده بود» که در ژانر کمدی ساخته شد تا الان کار طنز نداشتم و بعد از سال ها دوست داشتم یک تجربه کمدی دیگر داشته باشم تا اینکه به «آزادی مشروط» دعوت شدم و از کار خوشم آمد.

 

این بازیگر در پاسخ به اینکه چه نمره‌ای به «آزادی مشروط» می دهید؟ خاطرنشان کرد: بالای ۵۰ نمره می دهم اما نمره خیلی عالی هم نمی‌دهم چون یکسری فاکتورها را واقعاً ندارد؛ یعنی اینکه می توانست به لحاظ دکوپاژ و فیلمبرداری شسته و رفته تر باشد اما طبیعتا زمان بیشتری می برد. اگر بخواهید تک دوربین کار کنید تولید یک سریال تلویزیونی بالای ۶ الی ۷ ماه زمان می‌برد و کار دشواری است چون سریال «بی نشان» اینطور ساخته شد و ما چیزی حدود هفت ماه درگیرش بودیم اما «آزادی مشروط» در چهار ماه ساخته شد. به قول قدیمی ها همیشه می‌گویند سرعت، دشمن کیفیت است و من معتقدم واقعاً همینطور است. من نمی توانم به «آزادی مشروط» نمره ۹۰ یا ۱۰۰ بدهم اما نمره ۵۰ یا ۶۰ برایش خوب است.

 

او درباره خلق همزمان لحظه های طنز و غمبار در این سریال که با موضوع کرونا ساخته شد، چنین اظهار کرد: یکی از خصوصیات آقای ده نمکی همین است و این اتفاق در کارهای دیگرش مثل دارا و ندار، معراجی ها و … هم دیده می شود؛ یعنی ایشان به عنوان کارگردان سعی می کند کاری بسازد که مردمی باشد و کل اقشار جامعه را در نظر می‌گیرد منتهی با نگاه خودش. آقای ده نمکی در جایگاه تهیه کننده و کارگردان بسیار آدم محترم، آرام و دوست داشتنی هستند و همین آرامشش باعث می‌شود کل تیم این آرامش را حس کنند و کار را جلو ببرند و این اتفاق به نظرم عالی است. من از این که با ایشان کار کردم بسیار رضایت دارم چون هیچ تنشی بین ما وجود نداشت.

پرویز فلاحی پور در پایان گفت: بعد از سریال «آزادی مشروط» فعلا کار دیگری برای تلویزیون ندارم. برای تمامی دوستانی که برای این پروژه زحمت کشیدند آرزوی سلامتی می‌کنم و به همه خسته نباشید می گویم.

تاریخ انتشار :۲۸ آبان ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad