Ad


زانکو اولین کنسرت پاپ بعد از ناآرامی ها را برگزار می کند

تریبون هنر: زانکو اولین کنسرت پاپ بعد از ناآرامی ها را برگزار می کند. کنسرت «زانکو» ششم بهمن در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش تریبون هنر، پس از پنج ماه تعطیلی کنسرت‌های موسیقی قرار است کنسرت «زانکو» از خوانندگان نوظهور موسیقی پاپ در دهه ۹۰ برگزار شود، این نخستین کنسرت این خواننده در طول فعالیتش به عنوان آهنگساز و خواننده در حوزه موسیقی است.

زانکو ششم بهمن امسال طی ۲ سانس؛ ساعت‌های ۱۹ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه می‌رود.

رهبری ارکستر زانکو در نخستین کنسرت رسمی وی را رضا پوررضوی به عهده دارد و قرار است قطعاتی که بسیاری از جوانان و نوجوانان با آنها خاطرات خوش دارند، اجرا شود.

«مثلا»، «بند دلم»، «یدونه گل»، «چشمات رنگیه»، «نفس»، «ردپا»، «چقدر جالبه»، «عشقم اینه»، «خوشم میاد»، «باش تا بیام»، «قشنگ شد» و یک قطعه جدید شنیده نشده در این کنسرت اجرا می‌شوند.

در کنسرت زانکو نوازندگانی همچون علی حسینی (ساکسوفون، ویولون و کلارینت)، سروش بیغشدل (درامر)، مهرداد محمدیان (گیتار)، پوریا شکوری (گیتار الکتریک)، نیما سلیمانی (گیتار باس)، آرن خاچاتوریان (پرکاشن) حضور دارند.

شاید برگزاری کنسرت «زانکو» بعد از کنسرت موسیقی امید جهان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در تالار وحدت و اجرای پرواز همای در قالب برنامه «سربازنامه»، آغازگر برگزاری کنسرت‌های موسیقی در تهران و سایر شهرهای کشور باشد.

 

بیشتر بخوانید:

دفتر موسیقی و ارشاد می خواهند که کنسرت ها شروع بشوند

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۵ بهمن ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad