Ad


کوین اسپیسی برای ۱۲ اتهام جنسی به دادگاه می رود

تریبون هنر: «کوین اسپیسی» بازیگر آمریکایی برای دفاع از خود در برابر ۱۲ اتهام جنسی در لندن حاضر خواهد شد.

به گزارش تریبون هنر به نقل از اسکرین، دادگاه «کوین اسپیسی» که پیش‌بینی می‌شود چهار هفته به طول خواهد انجامید به ۱۲ اتهام مربوط به آزار و اذیت جنسی بین‌ سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۳ در لندن خواهد پرداخت و تاریخ شروع این دادگاه ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) اعلام شده است.

این موارد اتهامی از سوی چهار مرد مطرح شده است و «کوین اسپیسی» در این رابطه اعلام بی‌گناهی کرده است.

«اسپیسی» ۶۳ ساله در حالی باید از خود در برابر این اتهامات دفاع کند که سال گذشته میلادی دادگاه نیویورک شکایت «آنتونی رپ» علیه او در رابطه با اتهام تعرض جنسی را رد کرد.

«آنتونی رپ» در سال ۲۰۱۷ ادعا کرد که اسپیسی که نام اصلی او «کوین اسپیسی فاولر» است، در یک ملاقات در یک مهمانی منهتن در سال ۱۹۸۶، زمانی که او ۱۴ ساله و اسپیسی ۲۶ یا ۲۷ ساله بود به او نزدیک شده است و حالا خواهان دریافت غرامت ۴۰ میلیون دلاری شده بود.

 

دادگاه نیویورک در نهایت اعلام کرد «آنتونی رپ» نتوانسته ادعای خود درباره تعرض جنسی از سوی «کوین اسپیسی» را ثابت کند و در نتیجه اسپیسی از اتهام وارد شده تبرئه شد.

پس اتهامات مطرح شده علیه اسپیسی، حرفه این بازیگر برنده دو جایزه اسکار ویران شده است و پس از کنار گذاشته شدن از سریال «خانه پوشالی»، نقش «جی پل گتی» سرمایه‌دار نفتی در فیلم «تمام پول دنیا» اثر «ریدلی اسکات» نیز از او گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جایگزین او شد.

کمپانی نتفلیکس نیز فیلم زندگی‌نامه «گور ویدال» رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی با بازی «کوین اسپیسی» را بایگانی کرده و او همچنین از بازی در نقش چنگیزخان در فیلم «۱۲۴۲: دروازه‌ای به بهشت» کنار گذاشته شد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad