Ad


هوش مصنوعی و عکس های خانواده احتمالی بازیگرانی که از هم جدا شده اند

در تریبون هنر ببینید

تریبون هنر: هوش مصنوعی تصاویر خانواده بازیگران در صورتی که از هم جدا نمی شدند را منتشر کرد.

به گزارش تریبون هنر، با استفاده از هوش مصنوعی نصاویری منتشر شده اند که نشان می دهد تعدادی از بازیگران شخصیت های مشهور سینمایی، در صورتی که از هم جدا نمی شدند چه سرنوشتی داشتند و چهره کودکانشان چگونه بود.

در این عکس ها تصاویری از برد پیت و جنیفر آنیستون، جانی دپ، لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت در تایتانیک، تام هنکس و رابین رایت در فارست گامب، رابرت پتیسون و کریستین استوارت در گرگ و میش، کیانو ریوز و ساندرا بولاک، اما واتسون، اسکارلت جوهانسون، بردلی کوپر و کیم کارداشیان و … دیده می شود که پیش بینی کرده در صورتی که در واقعیت یا فیلم ها از هم جدا نمی شدند، چه خانواده ای داشتند.

 

هوش مصنوعی در عین جدابیت های ویژه اش، نگرانی های بسیاری را نیز ایجاد کرده. کارشناسان و متخصصان بسیاری هشدار داده اند که در صورت عدم کنترل این پدیده، آسیب های فراوانی به زندگی انسان در سال های آینده وارد خواهد شد. پدیده دیپ فیلک که در سال های اخیر حواشی و جنجال های بسیاری را ایجاد کرد یک نمونه از این آسیب هاست.

در حوزه سینما و موسیقی به روزگاری رسیده ایم که صدای خواننده ای که از دنیا رفته شبیه سازی می شود و آهنگ جدیدی منتشر می شود و یا فیلمی با بازی بازیگرانی که سال ها پیش درگذشته اند ساخته می شود.

 

در ادامه عکس های ساخته شده توسط هوش مصنوعی از خانواده احتمالی بازیگرهایی که از هم جدا شده اند را می توانید در تریبون هنر ببینید.

 

 

مطالب مرتبط:

ده فیلم برتر تاریخ‌سینما به انتخاب هوش‌مصنوعی

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۸ خرداد ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad