Ad


مدیر بنیاد رودکی: حواشی کنسرت لیان توسط یک فرد شناخته شده ایجاد شد

تریبون هنر: مدیر عامل بنیاد رودکی اعلام کرد: حواشی کنسرت لیان توسط یک فرد شناخته شده ایجاد شد
به گزارش تریبون هنر، مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی ضمن تشریح تدابیر انجام شده برای مقابله با هنجارشکنی و حفظ شئونات از حمایت قانونی از برنامه‌های هنری دارای مجوز سخن گفت.

بر اساس اعلام مدیرعامل بنیاد رودکی برنامه‌های فرهنگی هنری مجموعه تالار وحدت در روزهای آتی کما فی السابق در زمان مقرر به کار خود ادامه خواهد داد.

 

مهدی سالم مدیرعامل بنیاد رودکی در پی حواشی ایجاد شده در حاشیه برگزاری کنسرت لیان در تالار وحدت گفت: قبل از اجرای کنسرت دیشب فردی شناخته‌شده در بر هم زدن برنامه‌های هنری برای دقایق اندکی در بیرون از تالار و خیابان شهریار (پهنه رودکی) به ایجاد هیاهو پرداخت که این امر با حضور به موقع ماموران خدوم نیروی انتظامی تحت کنترل قرار گرفت.

 

وی با تشریح تدابیر و اقدامات بنیاد رودکی برای مقابله با هر نوع هنجارشکنی و حفظ شئونات در برگزاری رویدادهای هنری و نیز تشکر از نیروی انتظامی در حمایت از نظم برگزاری رویدادهای هنری در سراسر کشور گفت: با توجه به اسناد و صورت جلسه تهیه شده توسط ماموران نیروی انتظامی برای این فرد شناخته‌شده که سابقه طولانی در ایجاد بلوا در اماکن هنری و تحریک احساسات پاک جامعه دینی با سیاه‌نمایی برگزاری رویدادهای هنری دارد، پرونده قضایی تشکیل و به زودی این امر از سوی دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری خواهد شد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۷ خرداد ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad