Ad


نازنین بیاتی در مشهد در اکران مردمی عروسی مردم

گزارش تصویری در تریبون هنر

تریبون هنر: اکران مردمی فیلم سینمایی «عروسی مردم» با حضور نازنین بیاتی و شکیب شجره در شهر مشهد برگزار شد.

به گزارش تریبون هنر، شامگاه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی «عروسی مردم» به کارگردانی مجید توکلی در دو سانس در پردیس اطلس شهر مشهد برگزار شد.

در این مراسم نازنین بیاتی، شکیب شجره و مجید توکلی حضور داشتند.

ماه گذشته نیز قرار بود مراسمی این چنینی در شهر مشهد برگزار شود که از سوی دست اندرکاران فیلم اعلام شد نازنین بیاتی اجازه ورود به مشهد نداشته و به همین خاطر اکران مردمی «عروسی مردم» لغو شد.

در ادامه مدیر روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد نازنین بیاتی مشکلی برای ورود به مشهد و حضور در این مراسم ندارد و اخبار منتشر شده صحت ندارند.

پس از این حاشیه ها، روز گذشته اکران مردمی این فیلم با حضور نازنین بیاتی و دیگر عوامل فیلم در شهر مشهد برگزار شد و با استقبال بسیار خوبی نیز روبرو شد.

 

عروسی مردم، فیلمی به کارگردانی مجید توکلی، نویسندگی جمیله دارالشفایی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی محصول سال ۱۳۹۸ است. پیش از این نام فیلم روزی دو میلیون بود که بعدا به عروسی مردم تغییر نام یافت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: قصه دختر و پسری است که تصمیم می‌گیرند برای تفریح به عروسی های مردم بروند و خوش باشند…

 

نازنین بیاتی، شکیب شجره، احترام برومند، زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد، افسانه تهرانچی، سجاد تابش، محمد امامی، سارا محمدی و ایمان صدیق در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

تورج اصلانی فیلمبرداری این فیلم را بر عهده داشته است و سپیده عبدالوهاب تدوینگر آن است.

 

در ادامه عکس های اکران مردمی «عروسی مردم» با حضور تعدادی از دست اندر کاران این فیلم در شهر مشهد را می توانید در تریبون هنر ببینید.

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۶ تیر ۱۴۰۲

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad