Ad

با بازی پریناز ایزدیار و آرمان درویش

مقیمان ناکجا به کارگردانی شهاب حسینی اکران شد

گالری تصاویر در تریبون هنر

تریبون هنر: مقیمان ناکجا به کارگردانی شهاب حسینی اکران شد.

به گزارش تریبون هنر، فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» بر اساس نمایشنامه «مهمانسرای دو دنیا» اثر اریک امانوئل اشمیت و کارگردانی شهاب حسینی اکران خود را در سینماهای هنر و تجربه آغاز کرد.

شهاب حسینی، پریناز ایردیار، آرمان درویش، عزاله نظر، ناهید مسلمی، احمد ساعتچیان، مهدی حسینی، تنی آواکیان از جمله بازیگران این فیلم هستند.

 

این فیلم به تهیه‌کنندگی و کارگردانی شهاب حسینی و سرمایه‌گذاری سهیلا امینی ساخته شده و طبق اعلام روابط عمومی در جشنواره‌های بین‌المللی نیز دستاوردهایی داشته است.

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «جوانی مرفه اما دلزده از زندگی، شبی در راه بازگشت به خانه، سر از مکانی غریب و بیگانه در می‌آورد. او به مرور و پس از آشنایی با مقیمان آن جا به واقعیت آن مکان پی برده و به حقایقی عمیق آگاه می‌شود.»

 

فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» که قرار بود از چهارشنبه ۲۸ تیر در سینماهای منتخب گروه هنر و تجربه در تهران و شهرستان‌ها اکران شود، با کمی تاخیر نمایش خود را آغاز کرد.

 

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: علی قاضی، تدوین: شهاب حسینی، شهرام ابراهیمی، مدیر تولید: شهرام زاهدی، طراح صحنه: پیام اسکندری و شهاب حسینی، طراح گریم: سیدجلال موسوی، طراح لباس: ژاله زکی‌زاده، صدابردار: محمد مختاری، صداگذار: حسین قورچیان، برنامه‌ریز: علیرضا نسایی، دستیار کارگردان: حسین ایرجی، منشی صحنه: روح‌ انگیز شمس، مدیر صحنه: رضا حسن‌وند، عکاس: نوشین جعفری، جلوه‌های ویژه: آرش آقابیگ.

 

در ادامه عکس هایی از این فیلم را می توانید در تریبون هنر ببینید.

 

 

 

مطالب مرتبط:

اکران خصوصی «مقیمان ناکجا» به کارگردانی «شهاب حسینی» برگزار شد

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۸ مرداد ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad