Ad


زودیاک

محمدرضا رضائیان

کارگردان: محمدرضا رضائیان

تهیه کننده: محمدرضا رضائیان

گرداننده: محمد بجرانی

 

شرکت کنندگان:

سام درخشانی، پژمان بازغی، فرزاد فرزین، مهران غفوریان، کورش تهامی، علی لهراسبی، امیرعباس گلاب، حدیث فولادوند، بهرنگ علوی، دیبا زاهدی، مینا وحید، حسین پورکریمی، مریم مومن، الناز ملک، شهرام قائدی، نسیم ادبی، جواد خیابانی، ملیکا شریفی نیا

 

ساختار برنامه:

فارغ از آنکه بازی شب‌های مافیا یک بازی جمعی است که قرار است در کافه‌ها و مهمانی‌های خانوادگی اجرا شود در زودیاک شاهد هستیم که دکور برنامه و استفاده از اصطلاحات و شخصیت‌های ایتالیایی و نزدیکی بیشتر به فضای شهر سیسیل ایتالیا به یک مفهوم انتزاعی و قابل باور برای مخاطب تبدیل شده است که نشان می‌دهد مسابقه شب‌های مافیا زودیاک به فرم در کنار محتوا توجه ویژه دارد.

توجه به گرافیک بصری و استفاده از المان‌های شهری متفاوت شب‌های مافیا زودیاک را به یک شوی جذاب نمایش خانگی تبدیل کرده است. بازیکنان با آگاهی کامل پا به مسابقه می‌گذارند و کمتر شاهد گاف‌های اجرایی و شناختی در مسابقه هستیم. اتفاقی که در دیگر مسابقه‌ها به اسم رئالیتی رخ می‌دهد و نشان از دست کم گرفتن مخاطب است در شب‌های مافیا زودیاک اتفاق نمی‌افتد و بازیکنان با درک صحیح از شخصیت‌ها و اتمسفر بازی به مصاف هم می‌روند. جذابیت بازی در این مدل از اجرا بستگی به آمادگی و تیزهوشی بازیکنان دارد و هر بازیکن بسته به میزان تسلطش بر بازی می‌تواند به هم‌ تیمی‌های خودش کمک کرده و گروه خودش را به پیروزی نزدیک کند.

 

پوستر سریال

 

عکس های سریال

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۴ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad