Ad

با ترخیص از بیمارستان و در خانه

خسرو خسروشاهی همچنان تحت مراقبت است

تریبون هنر: خسرو خسروشاهی، صدای ماندگار و دوبلور پیشکسوت کشورمان که مدتی در بیمارستان بستری شده بود، اکنون در منزل تحت مراقبت و درمان است.

شهراد بانکی ـ دوبلور و مدیر روابط عمومی انجمن «گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم» ـ درباره شرایط جسمی خسرو خسروشاهی پس از ترخیص از بیمارستان، گفت: چند روزی است که استاد از بیمارستان مرخص و به منزل منتقل شده‌اند. خدا را شکر حالشان بهتر است اما همچنان تحت نظر و مراقبت هستند.

بانکی همچنین اظهار کرد: آقای خسروشاهی به دلیل شرایط بیماری که دارند، وضعیت جسمی‌شان گاهی دچار نوسان می‌شود و فعلا باید مدتی استراحت کنند تا ان‌شاءالله بهبودی کاملشان را به دست بیاورند. ما همراه با دوستان به دیدارشان می‌رویم و پیگیر حالشان هستیم. دعا می‌کنیم هرچه زودتر با بهبودی کامل بتوانیم دوباره در کنارشان باشیم.

 

خسرو خسروشاهی ۸۲ ساله، دوبلور و مدیر دوبلاژ پیشکسوت کشورمان است. از آثار ماندگار او می‌توان به دوبلهٔ فیلم‌های آلن دلون، آل پاچینو و آمیتاب باچان اشاره کرد.

همچنین صدای او در فیلم‌های ایرانی قبل از انقلاب، به جای فرزان دلجو و در سینمای بعد از انقلاب به جای بازیگرانی چون بیژن امکانیان، ابوالفضل پورعرب، جهانگیر الماسی، پرویز پورحسینی و … شنیده شده است

 

مطالب مرتبط:

آخرین وضعیت جسمی خسرو خسروشاهی در بیمارستان

خسرو خسروشاهی، دوبلور برجسته ۸۰ ساله شد

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۶ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad