Ad

در راستای همدلی با کودکان سرطانی

نماهنگ دلخوشی با نقش‌آفرینی سروش جمشیدی و مهدی رحمتی منتشر شد

چهره‌های سرشناس هنر و ورزش به صورت داوطلبانه و بدون چشم‌داشت مالی در راستای همدلی با کودکان سرطانی به ایفای نقش در این کلیپ پرداخته‌اند

تریبون هنر: نماهنگ دلخوشی با موضوع همدلی با کودکان سرطانی، با نقش‌آفرینی افتخاری و خیرخواهانه‌ی چهره‌های سرشناسی چون سروش جمشیدی و مهدی رحمتی منتشر شد.

به گزارش تریبون هنر به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، نماهنگ دلخوشی با نقش‌آفرینی برخی از چهره‌های نام‌آشنا و سرشناس هنری و ورزشی در همدلی با کودکان سرطانی به عنوان یکی از تازه‌ترین محصولات مرکز مأوا است.

این نماهنگ که به موضوع کودکان سرطانی و همچنین همدلی دوستانه در شرایط دشوار می‌پردازد، به کارگردانی مهران علوی تولید و با صدای مرتضی گلی منتشر شده است.

از نقاط برجسته‌ی این کلیپ می‌توان به نقش‌آفرینی چهره‌های سرشناس و نام‌آشنای عرصه‌ی هنر و ورزش اشاره کرد که به صورت داوطلبانه و بدون چشم‌داشت مالی در راستای همدلی با کودکان سرطانی به ایفای نقش در این کلیپ پرداخته‌اند. در این زمینه می‌توان به نقش آفرینی چهره‌هایی چون سروش جمشیدی، مهدی رحمتی، محمد شیری، اصغر همت، مهدی میامی، سیما مطلبی، مهری آل‌آقا و همچنین تنی چند از بازگران نوجوان اشاره کرد.

گفتنی است مرتضی گلی علاوه خوانندگی، آهنگسازی این اثر را نیز بر عهده داشته است. شادن علیزاده ترانه‌سرایی و سعید زمانی نیز تنظیم، میکس و مسترینگ این اثر را بر عهده داشته‌اند. همچنین گروه فرهنگی هنری دلصدا نیز مجری طرح این نماهنگ است.

نماهنگ «دلخوشی» که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است، از شبکه‌های مختلف سیما نیز به نمایش در می‌آید و علاقمندان می‌توانند در ادامه این نماهنگ را از نظر بگذرانند.

 

 

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار :۲۹ خرداد ۱۳۹۶

برچسب‌ها:, , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad