Ad

رحمان رسول اف جایگزین شد

واکنش «پیمان معادى» به حذف «مانی حقیقی» از تهیه کنندگی «یک بمب عاشقانه»

بابت آن رفاقتی که به خرج دادی، تشکر می کنم

تریبون هنر: تهیه کننده فیلم جدید پیمان معادی تغییر کرد و رحمان رسول اف جایگزین مانی حقیقی شد

«یک بمب عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی در جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهد آمد. با وجود اعلام نام مانی حقیقی به عنوان تهیه کننده این فیلم، روز گذشته رحمان رسول اف جایگزین او شده و نامش به عنوان تهیه کننده این فیلم اعلام شد

پیمان معادى در واکنش به این اتفاق نامه ای به مانی حقیقی نوشت که به قرار زیر است:

مانی حقیقی عزیزم سلام! روزگاری ست که نامه نوشتن کار عجیبی به نظر می رسد آن هم وقتی که همه چیز به پیامک های چند جمله ای و در نهایت شکلک های بی جانی ختم می شود که قرار است به جای ما حرف بزنند. با این حال من دوست داشتم برای تو ، رفیق جان نامه بنویسم. نامه ای بلند بالا که البته فقط مخاطبش تو نیستی. دیگرانی هم هستند که این نامه را خواهند خواند و به همین خاطر مولف از تالیف آن اهداف دیگری مدنظر دارد.

زمانی که تصمیم گرفتم «بمب، یک عاشقانه» را بسازم، مثل همه فیلم های دیگر، مثل همه کارگردان های دیگر به دنبال طی کردن مراحل قانونی رفتم. از ارائه درخواست پروانه ساخت گرفته تا ارائه فیلم نامه و البته تهیه کننده بودن احسان سول اف. این آخری خودش مراحل اداری مجزا داشت فقط برای این که نام او بتواند بحق در تیتراز فیلم بیاید. خودت البته با این جور مراحل و اتفاقات آشنا هستی و نیاز نیست که برایت توضیح بیشتری بدهم.

در همین مرحله دوندگی های مکرر و استیصال بودم که یاد تو افتادم. تو و دوستان خوبى که این جور وقت ها بدون منت و اما و اگرى، به داد آدم می رسند. از تو کمک خواستم و تو هم دریغ نکردی، اجازه دادی نامت را به عنوان تهیه کننده بیاورم تا برای ساخت فیلم منتظر مهر تایید شورا بر نام احسان رسول اف به عنوان تهیه کننده نباشم.

حالا همه آن مراحل اداری طی شده و تا اینجا ختم به خیر، فقط مانده تشکر من از تو، بابت آن رفاقتی که به خرج دادی، تشکر میکنم، لطف کردى

تاریخ انتشار :۷ بهمن ۱۳۹۶

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad