Ad

در گفتگو با تریبون هنر

«مهدی یراحی»؛ از انتشار آلبوم عربی در نیمه اول سال تا حضور در کنسرت عاشقانه های پاپ

از جهت همدلی و کنار هم بودن تعدادی از خواننده‌های کشور، اتفاق خوبی است

تریبون هنر: مهدی یراحی که کار خود را در عرصه‌ی هنر با ساخت و تنظیم موسیقی آغاز کرد و البته کارهای موفق و قابل دفاعی نیز از خود به جای گذاشته، از جمله خواننده‌های موفق دهه‌‌ی ۱۰ سال گذشته به شمار می‌رود. او که چهار آلبوم با نام‌های «من‌و رها کن»، «امپراطور»،«مثل مجمسه» و «آینه قدی» را درکارنامه‌ی خوانندگی خود دارد این روزها آلبومی را در دست تولید دارد که قرار است تمام قطعات آن به زبان عربی اجرا شوند.

مهدی یراحی که پیش از این هم قطعاتی را به زبان عربی اجرا کرده و اتفاقا مورد استقبال مخاطبان‌اش نیز قرار گرفته، ساخت ملودی‌های این آلبوم را خودش انجام داده و ترانه‌های آن را حیدری یکی از شاعران خوب خوزستانی، که پیش از این نیز با یراحی همکاری موفقی داشته سروده است.

به گزارش تریبون هنر آلبوم عربی مهدی یراحی در حال حاضر مراحل تنظیم، میکس و مسترینگ را پشت سرمی‌گذارد. قرار است این آلبوم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده در نیمه‌ی اول سال منتشر شود.

مهدی یراحی همچنین یکی از خواننده‌های کنسرت «عاشقانه‌های پاپ» است. کنسرتی که به رهبری و تنظیم رضا تاجبخش و حضور تعدادی از خواننده های برجسته در تاریح ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد. او برگزاری کنسرت‌هایی از این دست را از جهت همدلی و کنار هم بودن تعدادی از خواننده‌های کشور، اتفاق خوبی می‌داند.

ضمن اینکه طرف‌داران یراحی که خودشان را برای حضور در کنسرت «عاشقانه‌های پاپ» برای تشویق و استقبال از او آماده می‌کنند، در انتظارند تا مرداد ماه در سالن کنسرت به استقبال اجرای مستقل مهدی یراحی بروند.

 

منبع: تریبون هنر

تاریخ انتشار :۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad