Ad


شرایط سریال «افرا» پس از ابتلای پیام دهکردی به کرونا

تهیه کننده: عوامل در صحت و سلامتی هستند

تریبون هنر: تهیه کننده مجموعه «افرا» از ادامه تولید این مجموعه در لاهیجان در غیبت پیام دهکردی که به تازگی به کرونا مبلا شده است، با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و تاکید کرد که سایر عوامل در صحت و سلامتی هستند.

محمدکامبیز دارابی ـ یکی از تهیه کنندگان مجموعه «افرا» ـ با بیان اینکه عوامل در لاهیجان مشغول ادامه ی ضبط مجموعه هستند، گفت: چاره ای نداریم کار را با رعایت پروتکل های بهداشتی تا جایی که در اختیارمان است ادامه دهیم. بازیگران جلوی دوربین هستند و به تناوب در صحنه حضور پیدا می کنند و حدود بیش از نیمی از کار جلوی دوربین رفته است.

وی افزود: این روزها مهدی سلطانی، فریبا متخصص، پژمان بازغی و اسماعیل محرابی جلوی دوربین سریال هستند.

 

دارابی درباره ی ابتلای پیام دهکردی به کرونا نیز گفت: ما هم امروز شنیدیم که ایشان به ویروس کرونا مبتلا شده اند. ایشان به طور مداوم با ما نیستند و آخرین باری که سر صحنه بودند، ۱۵ روز قبل است و باید صبر کنیم تا حالشان خوب شود.

او درباره ی وضعیت عوامل سریال در حال ساخت «افرا» در پیک کرونا در کشور، نیز توضیح داد: خدا را شکر در این هفت ماه که از کارمان می گذرد، عوامل به کرونا مبتلا نشده اند. تا جایی که دست ماست و کادر بهداشت و درمان توصیه کرده اند، سعی کرده ایم پروتکل ها را رعایت کنیم.

دارابی توضیح داد: این روزها و در شرایطی که در پیک چهارم کرونا قرار داریم، اغلب کارهای تصویری از آپارتمانی بودن خارج شده اند. البته قصه ی سریال «افرا» روایتی از زندگی و کار محیط بانان دارد و می طلبید که صحنه ها در جنگال های شمال و بیرونی باشد؛ قصه ای که تاکنون کمتر به آن پرداخته شده است. در این سریال نیز ما به مسائل محیط بانان و مشکلاتی که دارند در قالب درام پرداخته ایم.

 

دارابی در پایان توضیح داد: ۹۰ درصد از سریال افرا در شمال تصویربرداری می شود و صحنه های پایانی در تهران خواهد بود.

به گزارش ایسنا، تصویربرداری سریال درام اجتماعی و خانوادگی «افرا» همچنان در شمال کشور و شهرهای لاهیجان، لنگرود، رشت، کیاشهر، زیبا کنار، لشت نشا، پارک جنگلی بوجاق و… ادامه دارد.

مهدی سلطانی، پژمان بازغی، روزبه حصاری، مینا وحید، فریبا متخصص، پیام دهکردی، علیرضا آرا، نسرین بابایی، محمد صادقی، هامون سیدی، سارا باقری، مهرداد بخشی، آریا دلفانی، فهیمه مؤمنی، بهمن صادق حسنی و … گروه بازیگران این سریال را تشکیل می دهند.

این مجموعه تلویزیونی که قصه آن در فضای معاصر می گذرد، محصول گروه فیلم و سریال شبکه اول سیماست.

پدرام پورامیری و حسین دوماری طراحان قصه و فرزاد فرزانه نویسنده هستند.

سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را ارائه داده اند: «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصلِ وصلتِ شومِ اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهدِ این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است…».

سریال افرا

 

تاریخ انتشار :۲۱ فروردین ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • فرامرز صدیقی

  تریبون هنر: در تمام یک سال گذشته به رسم همه احوالپرسی‌هایمان از هنرمندان قدیمی، دنبال باریگری بودیم که با وجود پیدا کردن شماره تلفنش، هیچ گاه موفق به صحبت با او نشدیم و حتی پیگیری از برخی همکارانش در خانه سینما نشان می‌داد آن‌ها هم به دنبال رد و نشانی […]

 • نمایشگاه نقاشی مسعود کیمیایی

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: نقاشی های مسعود کیمیایی جهان بینی منحصر به فردی دارند. کمپوزوسیونی خاص و نوآورانه و برآمده از زندگی انسان امروز دارند و با عصیانی که منجر به خشمی آگاهانه شده همراهند. انگار مانیفست و جهان بینی و تفکر خالق خود در تمام این سال ها […]

 • بهروز وثوقی
  نزدیک تر از همیشه به وطن
  بهروز را به آقای وثوقی ترجیح می دهیم
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: بهروز وثوقی را می شد داشته باشیم که خب نداشتیم! کمی خودش نخواست و کمی بیشتر از خودش دیگران. دیگرانی که خیلی وقت ها جایگاه “لولو خورخوره” را داشته اند؛ یعنی هم ترسناک بوده اند و هم واقعیّت حضورشان در شک و شبهات گرفتار […]

 • نیکی کریمی

  تریبون هنر: نیکی کریمی از پرافتخارترین زنان سینماگر در تاریخ سینمای ایران است. او متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران است. او پرافتخارترین زن سینماگر ایرانی در عرصه های بین المللی است و جوایز متعددی را برای بازیگری و کارگردانی از جشنواره های معتبر کشورهای مختلف دریافت کرده است و در […]

 • بازی مرکب
  هیاهو برای هیچ
  بازی مرکّب سریال خوبی است، همین!
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: تمام فضای مجازی پر شده از تصاویر و مطلب هایی که هر کدامشان به نوعی کنایه می زنند به یک سریال کره ای. سریالی کره ای با عنوان “بازی مرکّب” که از شبکه مطرح نتفلیکس پخش شده و ظاهراً استقبال فوق العاده ای را […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad