Ad


حامد آهنگی؛ آپارتمانِ نُقلی

یادداشت سید محمد کاظمی

تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: مدّتی ست که یک شوی ویدیویی از طریق سامانه فیلمنت پخش می شود که اجرای آن به عهده حامد آهنگی ست. آهنگی از موفق ترین شومن ها در حیطه خودش به حساب می آید. او نیز مثل بسیاری از شومن های معروف ، در جزیزه کیش و برنامه های شبانه آن جا به پیشرفت هایی رسید و تبدیل شد به چهره ای مطرح. چندی بعد آهنگی به تهران آمد و شو های خودش را در پردیس کوروش به نمایش گذاشت. برنامه های حامد در تهران هم با استقبال مواجه شد و روز به روز شهرتش را بیشتر کرد.
حامد آهنگی در ادامه ی پیشرفت های خود ، به تلویزیون هم دعوت شد؛ حضورش به عنوان میهمان و البته با پیشوند “کمدین” در برنامه “خندوانه” حسابی مورد توجّه قرار گرفت. این اتفاق بدان معنا بود که آهنگی از یک “شومن” به یک “کمدین” تبدیل شده و حالا حتّی می توان انتظار درخشش او را در سینما داشت!

این روزها آهنگی از طریق پلتفرم “فیلمنت” برنامه ای تحت عنوان “شب آهنگی” را اجرا می کند که اتّفاقاً استقبال مخاطب را نیز به همراه داشته است. البته تردیدی نیست که کیفیّت “شب آهنگی” کاملاً در حدّ یک شوی متوسّط است ولی در روند مسیر حرکتی حامد ، اتّفاقی قابل قبول به نظر می رسد.

حضور حامد آهنگی و هنر منحصر به فرد اورا باید به فال نیک گرفت. آهنگی شاید در عرصه کمدی شبیه به یک عمارت مجلّل و یا یک پنت هاس درجه یک نباشد(!) ولی می توان او را یک آپارتمان نقلی دانست که فضای خوبی برای موفقیّت و حتّی پیشرفت بیشتر فراهم می کند.
در پایان فقط امیدواریم که حامد آهنگی کمی جاه طلب تر از اینی که هست باشد و بیشتر از این ها به “کمدیّن” بودن خود اعتقاد پیدا کند. ما می توانیم آهنگی را در سینما هم ببینیم و از تماشای هنر شیرینِ او لذّت ببریم.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲ شهریور ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad