Ad


بهرام رادان: مهرداد صدیقیان فیلمساز خوبی می شود

عکس های جدید در تریبون هنر

تریبون هنر: بهرام رادان از ساخت فیلم کوتاه مهرداد صدیقیان خبر داد و گفت: بحث کردن با مهرداد صدیقیان لذت بخشه

بهرام رادان درباره مهرداد صدیقیان نوشت:

اصولا بحث کردن با مهرداد لذت بخشه. وقتی مخالف چیزی باسه حرفی نمی زنه. وقتی موافق باشه هم چیزی نمیکه. کلا سعی می کنه دخالتی تو بحث نداشته باشه. حتی اگه بحثو خودش از اول راه انداخته باشه. آخرش هم یه جوری نگات می کنه و لبخند می زنه که یعنی: حالا مثلا که چی؟ با همه اینا لحث کردن باهاش لذت بخشه. لذت بردم که میگم. تازگی فیلم کوتاه ساخته. می دونم که فیلمساز خوبی میشه. دیوونگی های جذابی تو مغزش هست. دیدم که میگم.

 

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان تا کنون در چند فیلم سینمایی با یکدیگر هم بازی بوده اند. از جمله این فیلم ها می شود به زرد ( به کارگردانی مصطفی تقی زاده / ۱۳۹۵)، سونامی (میلاد صدر عاملی / ۱۳۹۷) و ایده اصلی (آزیتا موگویی / ۱۳۹۷) اشاره کرد.

مهرداد صدیقیان متولد بهمن ماه ۱۳۶۷ است. با بازی در فیلم عصر جمعه به کارگردانی مونا زندی حقیقی در سال ۱۳۸۴، بازیگری در سینما را آغاز کرد. بازی در فیلم لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی از آخرین فعالیت های او در سینما بوده است. او در سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۹۵ به خاطر بازی کردن در فیلم های اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد) و ماجرای نیمروز (محمد حسین مهدویان) نامزد دریافت بهترین بازیگر مرد (اصلی و مکمل) شده است.

 

عکس های جدید این دو هنرمند را در ادامه ببینید

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

 

تاریخ انتشار :۱۰ آبان ۱۴۰۰

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad