Ad


فروش فیلم های روی پرده: گشت ۳ و قهرمان در صدر

تریبون هنر: فیلم تازه اکران شده «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری پس از سه روز به فروش حدود ۳۲ میلیون تومان رسید.

در هفته گذشته آخرین ساخته شهرام مکری به چرخه اکران فیلم‌های سینمایی اضافه شد که با نمایش در ۲۹ سالن به رقم فروش ۳۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان رسید.

«بندر بند» ساخته منیژه حکمت دیگر فیلم جدیدی است که از دهم آذرماه اکران شده و تاکنون نزدیک به ۶۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده که از سوم آذرماه روی پرده رفته تاکنون ۱۳۱ میلیون تومان بلیت فروخته است.

«شهر گربه‌ها» ساخته سیدجواد هاشمی پس از حاشیه‌های فراوانی که منجر به اصلاح فیلم شد تا کنون بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «آتابای» نیکی کریمی هم که با استقبال خوبی در این روزها مواجه شده، از سوم آذرماه تا کنون بیش از دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «منصور» به کارگردانی سیاوش سرمدی که روایتی از زندگی شهید ستاری است از ۱۹ آبان ماه اکران شده و تاکنون نزدیک به دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بلیت فروخته است.

«قهرمان» ساخته اصغر فرهادی پس از حدود یک ماه و نیم اکران در سینماها با حدود ۴۰۰ هزار نفر مخاطب بیش از ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«گشت ۳» به کارگردانی سعید سهیلی نیز که این روزها فروش خوبی دارد و تعداد مخاطبانش در حال نزدیک شدن به یک میلیون نفر است، بیش از ۲۱ میلیارد تومان فروش داشته است.

«حکم تجدیدنظر» به کارگردانی محمد امین کریم‌پور هم که از ۲۶ آبان روی پرده رفته تا کنون ۲۵۰ میلیون تومان بلیت فروخته است.

کمدی «آپاچی» به کارگردانی آرش معیریان از ۲۶ آبان تاکنون فقط ۳۴۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«تومان» به کارگردانی مرتضی فرشباف هم پس از گذشت حدود یک ماه و نیم از شروع نمایش حدود ۱۲۳ میلیون تومان فروش داشته است.

در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم سال تاکنون «دینامیت» مسعود اطیابی است که بیش از ۳۰ میلیارد تومان بلیت فروخته است.

*آمار این گزارش طبق اطلاعات ثبت شده در سامانه سمفا تا ساعت ۱۰:۳۰ شنبه، ۲۰ آذرماه است.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۰ آذر ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, , , , , , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • راز سانتاویتوریا با بازی آنتونی کوئین

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: راز سانتاویتوریا فیلم سرخوشانه و خوبی است که زیاد دیده نشده و قدر ندیده. فیلمی به کارگردانی استنلی کرامر و بازی بسیار زیبای آنتونی کوئین. فیلم داستان واقعی مردم شهری در ایتالیا به اسم سانتا ویتوریا است که شغل اصلی شان تولید شراب است و […]

 • الناز شاکردوست

  تریبون هنر: الناز شاکردوست معتقد است:هنرمند از لحظه‌ای که به خلق اثر می‌اندیشد، چه بخواهد و چه نخواهد مخاطبی در ذهن دارد. به گزارش تریبون هنر به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، الناز شاکردوست بازیگر و برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن […]

 • جای خالی نود
  سیر نزولی صدا و سیما
  جای خالی نود
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: سیر نزولی رسانه ی ملّی سال هاست که به جریان افتاده و آسیب های اغلب خود خواسته ی مسئولین تلویزیون، در طول این سال ها همواره جدّی تر از تلاش هایی بوده که برای نجات از یک “منجلاب” باید صورت بگیرد. بله! بی انصافی […]

 • چهلمین جشنواره فیلم فجر
  پیش به سوی جشنواره چهلم
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر _ سید محمد کاظمی: چیزی تا برگزاری چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر باقی نمانده و به نظر می رسد این دوره ، تفاوت های اساسی با تمام دوره های پیشین داشته باشد. جشنواره های سی و هشتم و سی و نهم با شرایط خاص برگزار شدند و بی […]

 • یادداشت بابک صحرایی درباره فیلم گربه سیاه
  یادداشت بابک صحرایی درباره فیلم گربه سیاه
  فیلم «گربه سیاه» آسیب شناسی اجتماعی مهمی دارد

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: فیلم گربه سیاه آسیب شناسی اجتماعی مهمی دارد. نقدی آگاهانه و هوشمندانه که برآمده از معضلات روز جامعه است. جامعه ای که به فضای مجازی گره خورده و در بزنگاه های فردی و اجتماعی، بازار داغی برای ایجاد سوء تفاهم های ویرانگر و بزهکاری های […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad