Ad


هشدار حمید فرخ نژاد به جنبش زنان بر علیه آزار جنسی: روی صحبت هایم کتایون ریاحی نیست

تریبون هنر: حمید فرخ نژاد با انتشار یادداشتی به جنبش زنان بر علیه آزار جنسی هشدار داد و ضمنا عنوان کرد که روی صحبت هایم به هیچ وجه کتایون ریاحی نیست.

حمید فرخ نژاد در یادداشتی با هشدار به جنبش زنان بر علیه آزار جنسی متذکر شد: لطفا هوشیارتر عمل کنید تا این حرکت تبدیل به تفریح بیماران جنسی و باج گیران فضای مجازی نشود.

 

حمید فرخ نژاد در استوری اینستاگرامش نوشت:

«متهم با محکوم تفاوت دارد، هر حرکتی اگر قانون‌مند نباشد منجر به فساد می‌شود، این که هرکس بتواند نام شخصی را بدون اثبات جرم و بدون داشتن شرایط دفاع، رسانه‌ای کند از ضعف‌های حرکتی است که می‌توانست مثبت باشد، این نوع عملکرد باعث رواج باج‌گیری و صدمه به اصل هدفی می‌گردد که برای امنیت جامعه ما و در همه زمینه‌های شغلی لازم است، لطفا هوشیارتر عمل کنید تا این حرکت تبدیل به تفریح بیماران جنسی و باج‌گیران فضای مجازی نشود، قانون را محور قرار بدهیم اگر قصدمان تبلیغ و یادآوری خود فراموش‌شده‌مان و احیانا باج‌خواهی نیست.»

 

فرخ نژاد با ایجاد این شائبه که صحبت هایش در انتقاد از کتایون ریاحی است که عنوان کرده توسط یکی از بازیگران مطرح مرد مورد تعرض قرار گرفته ساعاتی پس از انتشار یادداشتش توضیح داد که منظورش از این یادداشت انتقاد از کتایون ریاحی نیست.

 

حمید فرخ نژاد در یادداشت دوم خود در استوری اینستاگرامش نوشت:

دوستان عزیزم متاسفانه و به دلیل شیطنت های کاسبان فضای مجازی لازمه به اطلاع برسونم روی صحبت های من به هیچ وجه متوجه هنرمند عزیزمون خانم کتایون ریاحی نبود و هشدار من بابت جلوگیری از به بیراه رفتن و سوء استفاده از حرکت محترمی است که اگر حساب شده و قانون مند پیش نره مثل خیلی از حرکت هایی که مورد سوء استفاده قرار گرفتن به بیراهه خواهد رفت. لزوم داشتن جامعه ای عاری از زورگیران در همه زمینه ها آرزوی من است ولی باز تکرار می کنم نداشتن قانون باعث هرج و مرج و سوء استفاده می شود. این حرکت نوپا احتیاج به مواظبت داره. مواظبش باشیم.

 

 

انتقاد حمید فرخ‌ نژاد از کتایون ریاحی و هشدار به جنبش زنان بر علیه آزار جنسی

 

هشدار حمید فرخ نژاد به جنبش زنان بر علیه آزار جنسی: روی صحبت هایم کتایون ریاحی نیست

بیشتر بخوانید:

کناره گیری پانته آ بهرام، مستانه مهاجر و هدی زین العابدین از جنبش زنان پس از یادداشت کتایون ریاحی

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۹ خرداد ۱۴۰۱

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad