Ad


رکوردشکنی همایون شجریان: ۱۷ شب کنسرت در تیر ۱۴۰۱ در تهران

بلیت فروشی مجددا آغاز شد

تریبون هنر: همایون شجریان با هفده شب کنسرت در تیرماه ۱۴۰۱ در تهران، رکوزد تازه ای ثبت کرد.
امروز سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بعد از توقف یک روزه، بلیت فروشی کنسرت همایون شجریان آغاز شد.

 

پس از پیش آمدن مشکلات و اختلال در فروش بلیت کنسرت همایون شجریان با عنوان «به رنگ صدا» در روز ۲۲ خرداد، که برگزار کنندگان این کنسرت، دلیل آن را مراجعه حجم ۱۵ برابری علاقمندان برای خریداری بلیت نسبت به میزان پیش‌بینی شده عنوان کردند، بلافاصله روند بلیت فروشی متوقف و از صبح امروز سه‌شنبه از سر گرفته شد.

با این وجود هنوز برخی از مراجعه کنندگان به سایت همچنان از عدم موفقیت خود برای تهیه بلیت گله‌مند هستند و موفق به خرید نشده‌اند.

 

البته همایون شجریان بلافاصله با اطلاع‌رسانی شرایط پیش آمده، تصمیماتی برای سهولت در روند خریداری بلیت اتخاذ کرد و در مرحله اول و برای پاسخگویی به تقاضای چندین برابری مخاطبان، علاوه بر روزهای اعلامی کنسرت در تاریخ‌های ۱، ۲، ۳، ۵ و ۶ تیرماه، به تمدید این کنسرت در روزهای ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه مبادرت ورزید. ساعاتی بعد اعلام شد کنسرت او در روزهای ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵ و ۲۶ تیرماه نیز برگزار خواهد شد منتها بلیت فروشی این شش روز هنور آغاز نشده.

 

همایون شجریان در آخرین اطلاع‌رسانی خود در فضای مجازی ضمن اعلام تاریخ بیست و چهارم خردادماه برای خریداری بلیت کنسرت، گفت که سایت تیوال امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را برای سهولت در روند بلیت فروشی تقویت کرده است. وی در استوری حساب اینستاگرامی‌اش به چند مورد زیر برای رفع مشکل پیش آمده اینچنین اشاره کرد:

 

«با توجه به موضوع فوق در زمان کوتاه باقیمانده تا شروع اجرای کنسرت‌ها، چند راهکار میسر و عملی بررسی و نهایی شد.

۱. تعداد روزهای اجرای برنامه از ۵ اجرا به ۱۱ اجرا در تیرماه افزایش یافت.

۲. سایت تیوال مجددا نسبت به ارتقاء بیشتر و افزایش امکانات فنی سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای افزایش ظرفیت سایت خود اقدام نمود.

۳. از آنجا که بخش جدی از مشکل پیش آمده به دلیل مراجعه همزمان علاقه‌مندان در راس ساعت اعلام شده بود، برای مدیریت این موضوع و پرهیز از ترافیک لحظه‌ای بیش از اندازه، علاقه‌مندان می‌توانند به فراخور در روز سه‌شنبه ۲۴ خرداد برای خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند و ساعت مشخص اعلام نمی‌شود.»

با این وجود و اعلام تمهیدات از سوی آقای شجریان، سایت تیوال همچنان دارای مشکل است و بسیاری از کاربران اظهار می‌دارند که با چندین بار تلاش هنوز موفق به تهیه و خریداری آن‌لاین بلیت نشده‌اند.

 

کنسرت «به رنگ صدا» به خوانندگی همایون شجریان، با ارکستر «سیاوش» و به رهبری آرش گوران در تاریخ‌های ۱، ۲، ۳، ۵ و ۶ و ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۷، ۱۸ و ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶ تیرماه در سالن همایش‌های وزارت کشور به صحنه خواهد رفت.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۴ خرداد ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • نقد فیلم علف زار: خوش ساخت و تحسین برانگیز / یادداشت بابک صحرایی

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: علف زار به کارگردانی کاظم دانشی از معدود فیلم های خوبی است که در سال های اخیر ساخته شده. در دوران ضعف فیلمنامه و بی قصه بودن و باری به هر جهت بودن مضامین، فیلمنامه خوبی دارد که ضمن پرداختن شجاعانه به بخشی از معضلات […]

 • عنکبوت مقدس؛ ناگفته هایی از چگونگی تولید و حواشی

  تریبون هنر: عنکبوت مقدس به کارگردانی علی عباسی پس از نمایش در جشنواره کن، حواشی بسیاری را ایجاد کرده و عمده این حواشی به دلیل زاویه دید جاری در فیلم است. برداشت برآمده از فیلم این چنین است که قتل های زنجیره ای سعید حنایی مربوط به نگرش مذهبی جاری […]

 • لامینور؛ تکامل فلسفی موسیقی در سینمای داریوش مهرجویی
  لامینور؛ تکامل فلسفی موسیقی در سینمای داریوش مهرجویی
  یادداشت بابک صحرایی در مجله فیلم امروز

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: شوپنهاور موسیقی را عالی ترین نوع هنری می داند که نیازی به حمایت اشکال دیگر هنری ندارد. او می گوید موسیقی را نمی توان به زبان یا قلم بازگفت. باید شنید و آزمود. پیش تر از شوپنهاور و شیفتگی اش به موسیقی، افلاطون اولین فیلسوفی […]

 • فیلم «تاپ گان: ماوریک» و زمینه سازی امریکا برای حمله هسته ای به ایران

  تریبون هنر: محمدعلی آهنگران درباره فیلم «تاپ گان؛ ماوریک» در استوری ایسناگرامش نوشت: «این فیلم خوش ساخت با بازی تام کروز ماجرای حمله موفقیت آمیز نیروی هوایی امریکا به تاسیسات هسته ای یک کشوری است. این تاسیسات در منطقه ای دقیقا شبیه منطقه فردو قرار دارد. به گمان من این […]

 • زهرا امیرابراهیمی در فرش قرمز کن

  تریبون هنر: رضا صائمی، نویسنده و منتقد، امروز بعد از حضور زهرا امیرابراهیمی در جشنواره کن نوشت: این حضور باشکوه جلوه می کند وقتی از گذر آن خاطرات و مخاطرات، اشک ها به لبخندها بدل می شود … جضورش بر فرش قرمز کن، بازگشت به عرش دوباره است … به […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad