Ad


رکوردشکنی همایون شجریان: ۱۷ شب کنسرت در تیر ۱۴۰۱ در تهران

بلیت فروشی مجددا آغاز شد

تریبون هنر: همایون شجریان با هفده شب کنسرت در تیرماه ۱۴۰۱ در تهران، رکوزد تازه ای ثبت کرد.
امروز سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بعد از توقف یک روزه، بلیت فروشی کنسرت همایون شجریان آغاز شد.

 

پس از پیش آمدن مشکلات و اختلال در فروش بلیت کنسرت همایون شجریان با عنوان «به رنگ صدا» در روز ۲۲ خرداد، که برگزار کنندگان این کنسرت، دلیل آن را مراجعه حجم ۱۵ برابری علاقمندان برای خریداری بلیت نسبت به میزان پیش‌بینی شده عنوان کردند، بلافاصله روند بلیت فروشی متوقف و از صبح امروز سه‌شنبه از سر گرفته شد.

با این وجود هنوز برخی از مراجعه کنندگان به سایت همچنان از عدم موفقیت خود برای تهیه بلیت گله‌مند هستند و موفق به خرید نشده‌اند.

 

البته همایون شجریان بلافاصله با اطلاع‌رسانی شرایط پیش آمده، تصمیماتی برای سهولت در روند خریداری بلیت اتخاذ کرد و در مرحله اول و برای پاسخگویی به تقاضای چندین برابری مخاطبان، علاوه بر روزهای اعلامی کنسرت در تاریخ‌های ۱، ۲، ۳، ۵ و ۶ تیرماه، به تمدید این کنسرت در روزهای ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه مبادرت ورزید. ساعاتی بعد اعلام شد کنسرت او در روزهای ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵ و ۲۶ تیرماه نیز برگزار خواهد شد منتها بلیت فروشی این شش روز هنور آغاز نشده.

 

همایون شجریان در آخرین اطلاع‌رسانی خود در فضای مجازی ضمن اعلام تاریخ بیست و چهارم خردادماه برای خریداری بلیت کنسرت، گفت که سایت تیوال امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را برای سهولت در روند بلیت فروشی تقویت کرده است. وی در استوری حساب اینستاگرامی‌اش به چند مورد زیر برای رفع مشکل پیش آمده اینچنین اشاره کرد:

 

«با توجه به موضوع فوق در زمان کوتاه باقیمانده تا شروع اجرای کنسرت‌ها، چند راهکار میسر و عملی بررسی و نهایی شد.

۱. تعداد روزهای اجرای برنامه از ۵ اجرا به ۱۱ اجرا در تیرماه افزایش یافت.

۲. سایت تیوال مجددا نسبت به ارتقاء بیشتر و افزایش امکانات فنی سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای افزایش ظرفیت سایت خود اقدام نمود.

۳. از آنجا که بخش جدی از مشکل پیش آمده به دلیل مراجعه همزمان علاقه‌مندان در راس ساعت اعلام شده بود، برای مدیریت این موضوع و پرهیز از ترافیک لحظه‌ای بیش از اندازه، علاقه‌مندان می‌توانند به فراخور در روز سه‌شنبه ۲۴ خرداد برای خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند و ساعت مشخص اعلام نمی‌شود.»

با این وجود و اعلام تمهیدات از سوی آقای شجریان، سایت تیوال همچنان دارای مشکل است و بسیاری از کاربران اظهار می‌دارند که با چندین بار تلاش هنوز موفق به تهیه و خریداری آن‌لاین بلیت نشده‌اند.

 

کنسرت «به رنگ صدا» به خوانندگی همایون شجریان، با ارکستر «سیاوش» و به رهبری آرش گوران در تاریخ‌های ۱، ۲، ۳، ۵ و ۶ و ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۷، ۱۸ و ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶ تیرماه در سالن همایش‌های وزارت کشور به صحنه خواهد رفت.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۴ خرداد ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • خبرگزاری ایرنا: دفتر موسیقی و ارشاد می خواهند که کنسرت ها شروع بشوند

  تریبون هنر: خبرگزاری ایرنا نوشت: خوانندگان پاپ درحالی این روزها برای اجرای کنسرت، دچار یک تحریم ناخواسته شده‌اند که در این سکون، هیچ عایدی نصیب آنها و مردمی که به شادی نیاز دارند، نمی‌شود. ایران، هم‌اکنون ۱۰۰ روز است که از برگزاری کنسرت موسیقی بی‌بهره است. ۲ ماه از این […]

 • پاسخ وکیل اصغر فرهادی به اتهامات ایندی‌وایر

  تریبون هنر: وکیل اصغر فرهادی با اشاره به مطالب اخیری که درباره این فیلم‌ساز در «نیویورکر» مطرح شده، گفت: ریچل اویو تقریباً تمام توضیحات و اسنادی را که اصغر فرهادی و افرادی دیگر پیرامون ادعاهای مطرح شده در مقاله به او داده شده را نادیده گرفته و حذف کرده است. […]

 • یادداشت بابک صحرایی در سوگ جلال مقامی

  تریبون هنر: بابک صحرایی یادداشتی را در سوگ جلال مقامی منتشر کرد. به گزارش تریبون هنر، بابک صحرایی در صفحه اینستاگرامش درباره جلال مقامی، دوبلور برجسته که ساعاتی پیش درگذشت نوشت: جلال مقامی درگذشت میان اشک و خون این روزها، صدای خوش خاطره های بی تکرارِ گذشته، بار سفر بست […]

 • نظرات منتشر شده از داریوش ارجمند، فخیم زاده و سعید راد جعلی هستند

  تریبون هنر: نظرات منتشر شده و منتسب به داریوش ارجمند، مهدی فخیم زاده، سعید راد، پروانه معصومی و محمد کاسبی جعلی هستند. ایرنا نوشت: همزمان با بروز برخی اعتراض‌ها و نقش‌آفرینی سلبریتی‌ها و فضای مجازی، به نام برخی هنرمندان اکانت‌هایی در فضای مجازی ایجاد شده بود اما به سرعت مشخص […]

 • انتقاد «هیات اسلامی هنرمندان» از سلبریتی ها و کانون های صنفی

  تریبون هنر: هیات اسلامی هنرمندان در بیانیه ای پیرامون واقعه اخیر، بر لزوم پیگیری ترک فعل متولیان فرهنگی تا انتقاد از سلبریتی ها و کانون های به اصطلاح صنفی را مورد تاکید قرار داد و اعلام کرد:انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا قدرتمندتر از همیشه است.   به گزارش تریبون […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad