Ad


کنسرت محسن یگانه در اسپیناس و ادامه موفقیتش در اجراهای صحنه ای

گزارش تصویری در تریبون هنر

تریبون هنر:‌ کنسرت محسن یگانه در ادامه موفیت هایش در اجراهای صحنه ای، در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد

به گزارش تریبون هنر، محسن یگانه در شب ۱۸ تیر ۱۴۰۱ در کنسرتی که مثل همیشه با استقبال خوبی مواجه شد در هتل اسپیناس پالاس روی صحنه رفت.

 

محسن یگانه بیش از یک دهه است که در زمینه برگزاری کنسرت، از موفق ترین خواننده های موسیقی پاپ ایران است. کنسرت های او همیشه از سطح کیفی بسیار خوبی برخوردارند و روند موفقیت های او در این زمینه در این سال ها ادامه داشته است.

 

محسن یگانه در کنسرت تمدیدی اش در هتل اسپیناس پالاس، تعدادی از قطعات جدید خود را به همراه قطعات خاطره انگیزش اجرا کرد و مثل سایر کنسرت هایش در بخشی از کنسرت نیز گیتار به دست گرفت و همراه اعضای ارکسترش، تعدادی از آهنگ هایش را به صورت گیتاری اجرا کرد.

بخش گیتاری کنسرت های این هنرمند محبوب هوادارن فراوانی دارد و ویدئوی اجرای گیتاری قطعه «بهت قول میدم» نیز یکی از پربازدیدترین ویدئوها در سطح جهانی است.

 

این خواننده در طی هفته های اخیر در روزهای ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت و ۲۶ خرداد نیز در هتل اسپیناس پالاس کنسرت داشته است که با توجه به ظرفیت بالای این سالن به نسبت دیگر سالن های تهران، او یکی از موفق ترین خواننده ها در زمینه اجرای صحنه ای در سال جاری بوده است.

 

کنسرت این خواننده در ۱۸ تیرماه توسط شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد.

 

در ادامه می توانید عکس های اختصاصی این کنسرت را در تریبون هنر مشاهده کنید

 

عکاس: غزال باقری

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۰ تیر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad