Ad


بلیت های یک میلیون تومانی کنسرت محسن یگانه

تریبون هنر: بلیت های کنسرت محسن یگانه با قیمت یک میلیون تومان و حتی بالاتر در بازار سیاه به فروش می رسد.

به گزارش تریبون هنر، کنسرت محسن یگانه در نوزدهم خرداد برگزار می شود و بلیت فروشی برای کنسرت به تازگی آغاز شده و به دلیل اتمام بلیت ها در مدت زمان اندک، بلیت های این کنسرت با قیمت های یک میلیون تومان و بالاتر در فضای مجازی و سایت هایی مثل دیوار به فروش گذاشته شده اند. یعنی تعدادی از کسانی که توانسته اند بلیت این کنسرت را تهیه کنند آن را با قیمتی بالاتر برای فروش گذاشته اند.

لازم به ذکر است تمام بلیت های این کنسرت به فاصله سی دقیقه از شروع فروش، به اتمام رسیدند.

کنسرت محسن یگانه قرار است در تاریخ ۱۹ خرداد ماه در رویال هال هتل اسپیناس برگزار شود.

محسن یگانه در زمره خواننده هایی بود که چندی پیش نامش در بین افرادی که ممنوعیت برگزاری کنسرت دارند، از سوی یک خبرنگار برده و در برخی رسانه‌ها منتشر شد. پس از اعلام این خبر، یگانه هرگونه گفت وگو در این زمینه را تکذیب کرد اما به صورت مستقیم درباره صحت یا نادرستی ممنوعیت کاری خود اظهارنظری نکرد.

با این همه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مکررا در روزهای اخیر مطالب مطرح‌شده درباره ممنوعیت فعالیت برخی خوانندگان پاپ را «خبرسازی» خواند و تاکید کرد که از اساس این نوع خبرسازی‌ها را رد می‌کند.

حالا با اعلام خبر برگزاری کنسرت محسن یگانه در تهران و در صورت تحقق این اتفاق در آینده‌ای نزدیک، می‌توان ادعای مطرح شده در این زمینه، حداقل درباره این خواننده را منتفی دانست.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

 

تاریخ انتشار :۱۳ خرداد ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad