Ad


لیست بازیگران مجموعه «کاتب اعظم» اعلام شد

تریبون هنر: بر اساس گزارش خبرگزاری فارس مجموعه تله‌تئاتر «کاتب اعظم» اقتباسی از کتاب «اعترافات کاتب کشته شده» است که نویسندگی آن را مهدی غفوری برعهده دارد. این سریال داستانی عاشورایی دارد و اتفاقات شب تا عصر عاشورا را روایت می‌کند.

با ادامه تصویربرداری مجموعه تله‌تئاتر ۷ قسمتی «کاتب اعظم»، بازیگران جدید این پروژه معرفی شدند و بطور همزمان نخستین تصاویر این اثر منتشر شد.

امین زندگانی، نازنین فراهانی، فاطمه گودرزی، امین میری، امیرحسین هاشمی، خسرو شهراز، امیر شهرابی، محسن علیخانی، محمدمحسن شفیعی، آرش رحیمی، امیر تک‌فلاح، محمدرضا تاجیک و وحیدرضا قناعتیان بازیگران جدید این سریال را تشکیل می‌دهند. پیش از این سیامک صفری، امین زندگانی، حدیث میرامینی و نادر فلاح برای بازی در این مجموعه معرفی شده بودند.

این مجموعه تله‌تئاتر اقتباسی از کتاب «اعترافات کاتب کشته شده» به قلم ساسان ناطق از انتشارات سوره مهر است، که نویسندگی آن را مهدی غفوری برعهده دارد. «کاتب اعظم» داستانی عاشورایی دارد و اتفاقات شب تا عصر عاشورا را روایت می‌کند.

تله‌تئاتر از گونه‌های قدیمی و ماندگار عرصه تصویر محسوب می‌شود که برای سال‌های طولانی مخاطبان سیما با آثار جدی و ارزشمندی در این حوزه مواجه بودند. «کاتب اعظم» اکنون پس از سال‌ها به عنوان یک مجموعه تله‌تئاتر تاریخی تولید می‌شود.

کارگردانی هنری این مجموعه را مهدی غفوری و کارگردانی تلویزیونی آن را علی عبادی برعهده دارند.

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۳ شهریور ۱۴۰۱

برچسب‌ها:, , , , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad