Ad


بهنام بانی از دلیل افزایش وزن ۴۰ کیلیویی خود گفت

تریبون هنر: پنجمین روز بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، با کنسرت بهنام بانی آغاز شد. او در بخشی از این کنسرت در مورد علت افزایش وزنش چنین گفت: «برای بازی در فیلم «گشت ارشاد۳»، به من گفتند که ۱۵ کیلو چاق شوم و من از دستم در رفت و ۴۰ کیلو چاق شدم و شما به بزرگی خودتان ببخشید این ۲، ۳ کیلو اضافه وزن را!»

 

پنجمین روز بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، با کنسرت بهنام بانی آغاز شد. او همان‌گونه که انتظار می‌رفت، با تمام قوا، روی سن ظاهر شد. بانی، برای این اجرا، کمی اضافه وزن پیدا کرده بود. موهایش بلند بود و برخلاف عمده اجراهایش، ریش‌هایش را نتراشیده بود تا این شائبه را تقویت کند که شاید مشغول بازی در فیلم یا سریال جدیدی است و این مدل مو، اضافه وزن و ریش، ازجمله الزامات نقش او است.

 

البته بانی، یک‌جای کنسرت، در مورد اضافه وزن خود گفت: «برای بازی در فیلم «گشت ارشاد ۳»، به من گفتند که ۱۵ کیلو چاق شوم و من از دستم در رفت و ۴۰ کیلو چاق شدم و شما به بزرگی خودتان ببخشید این ۲، ۳ کیلو اضافه وزن را.»

 

بانی در این اجرا، بسیار شوخ و مهربان ظاهر شد و تقریبا پس از پایان هر قطعه، با مخاطبان خود دیالوگ برقرار می‌کرد. تنها جمله جدی که این خواننده در اجرای شب گذشته، بر زبان آورد، تبریک سال ۱۴۰۲ بود و این امیدواری که ۱۴۰۲، سالی باشد که وقتی بعدها به آن برمی‌گردیم، بگوئیم همه چیز از سال ۱۴۰۲ شروع شد.

 

بانی در کنار شوخی‌های خود، بیشترین میزان تقاضا از مخاطبان برای واکنش نشان دادن به آهنگ‌هایش را نیز داشت. مثلا در جایی گفت: «بعضی‌ها این‌قدر جدی روی صندلی‌های‌شان نشسته‌اند که انگار ما آمده‌ایم کنسرت آن‌ها.»

 

در کنار این کارها و صحبت‌های جالب، بانی از طرق دیگر نیز مخاطبان را به مشارکت در اجرا دعوت می‌کرد. فارغ از متن بسیاری از ترانه‌ها که در صفحه تلویزیونی پشت سر او ظاهر می‌شد، او مدل‌هایی را با دست، به مخاطبان یاد می‌داد که وقتی آن‌ها را نشان می‌دهد، بقیه با آن حرکات، بخوانند یا دست‌هایشان را بالا بگیرند.

 

او در اثنای کنسرت، پدرش را معرفی کرد و از او به عنوان کسی نام برد که در تمام کنسرت‌هایش، در ردیف اول می‌نشیند. بانی همچنین پدرش را به‌عنوان کسی نام برد که هنر را به او آموخته است.

کنسرت شب گذشته بانی، مملو از آهنگ‌های شاد بود. قطعا اغراق نخواهد بود اگر این اجرا را شادترین کنسرت جشنواره موسیقی، تا پایان روز پنجم بنامیم که آهنگ‌های غمگین بسیار اندکی طی آن خوانده شد.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۵ اسفند ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • بابک جهانبخش مرگ با طعم نسکافه به کارگردانی بابک صحرایی

  تریبون هنر: بابک جهانبخش، خواننده برجسته و توانمند موسیقی ایران، یادداشتی را درباره نمایش «مرگ با طعم نسکافه» به کارگردانی بابک صحرایی منتشر کرد. به گزارش تریبون هنر، بابک جهانبخش در یادداشت خود درباره نمایش «مرگ با طعم نسکافه» و بابک صحرایی ر صفحه اینستاگرامش نوشت: بابک صحرایی فارغ از […]

 • رضا صادقی در مرگ با طعم نسکافه

  تریبون هنر: رضا صادقی در یادداشتی درباره نمایش مرگ با طعم نسکافه به نویسندگی و کارگردانی بابک صحرایی نوشت: رفتم چون رفیقم رو ذوست دارم و دعوتش برام محترم بود اما شگفت زده شدم به گزارش تریبون هنر، رضا صادقی خواننده برجسته و مولف موسیقی ایران در یادداشتی به تحلیل […]

 • روایت «بابک صحرایی» از «مرگ با طعم نسکافه»

  تریبون هنر: ایسنا نوشت: بابک صحرایی، کارگردان نمایش «مرگ با طعم نسکافه» نوشت: «این نمایش در ذهن من ترانه بلندی است که در عجیب‌ترین جای زندگی ام نوشته ام و کارگردانی کرده‌ام. قدم زدنی از گذشته تا امروز که مرور گریه‌هایی عمیق و خنده‌هایی از ته دل است. در بستر […]

 • ملکه اشکها؛ سریالی که این روزها در کره طوفان به پا کرده است

  تریبون هنر: قسمت پایانی سریال «ملکه اشکها» که حدود ۱۰ روز قبل پخش شد، با ۲۴.۸ درصد بیننده در سراسر کره و ۲۸.۳ درصد بیننده در سئول، یک رکورد فوق‌العاده از خود به جا گذاشت. این سریال با روایت خلاقانه، بازی‌های نیرومند و ترکیب دلپذیری که از انواع ژانرها و […]

 • با رکوردداران کنسرت موسیقی در سال ۱۴۰۲ آشنا شوید

  تریبون هنر: هنوز یک‌ماه از سال جدید نگذشته که قیمت بلیت‌های موسیقی ۱۰۰هزار تومان گران‌تر شده و بلیت کنسرت‌ها نزدیک به ۹۰۰هزار تومان به‌خصوص در کنسرت‌های پاپ دیده می‌شود. در دیگر شهرها هم قیمت بلیت‌ها تا سقف ۶۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد که سقف قیمت در سال گذشته به ۵۰۰هزار […]

Ad
Ad
Ad
Ad