Ad


مصطفی راغب: معین هنوز اعتقادات خودش را دارد و قبل از کنسرتش نماز می خواند

تریبون هنر: مصطفی راغب در گفت و گو با محسن پویانفر در برنامه تلویزیونی «مهلا» از معین یاد کرد.

به گزارش تریبون هنر، مصطفی راغب که چندی پیش در یکی از کنسرت هایش آهنگ «کعبه» از معین را خوانده بود در برنامه ای در صدا و سیما با احترام از معین یاد کرد و گفت او خواننده ای است که هنوز اعتقادات خودش را دارد و قبل از کنسرتش نماز می خواند.

 

مصطفی راغب در برنامه «مهلا» که مخصوص ایام محرم است گفت:

درباره یک خواننده ای (معین) که به او علاقه دارم و در شهرش هم با افتخار یکی از آهنگ هایش را خواندم شنیده ام که در کنسرتش هایش قبل از اجرایش، نمازش را می خواند. وقتی هنوز اعتقادات خودش را دارد یعنی چی؟ او در دوره ای زندگی می کرده که حداقل شعار دادن کم تر بوده و بیشتر اهل عمل بودند. حتی عشق به امام حسین (ع) از قدیم بین هنرمندان بوده. در همین برنامه خودتان هم یک مداح قدیمی از این مساله خاطره ای تعریف کرد.

 

راغب در ادامه گفت:

به خودم می گویم، به خدا آن ها عقایدشان بیشتر از من راغب بوده است. نه اینکه با من تماس بگیرند و بگویند آقای راغب شعر نوحه ی امسالت چیست؟ یا باید بروی مطربی کنی یا برای امام حسین (ع) بخوانی. به یک آقایی گفتم یک ساعت و نیم می روی سخنرانی می کنی. چند نفر را جذب کردی؟ بیا دایرکت های من را ببین. دختر بی حجاب از آن سر کشور به من پیام داده من چیزی به نام حسین نمی شناختم ولی تو باعث شدی من امام حسین شما را بشناسم. به آن آقا می گویم تو باید برای من کف بزنی که من خواننده می آیم برای امام حسین می خوانم بعد به من می گویی یکی اش را انتخاب کن؟ کی گفته؟ من زمانی از امام حسین نمی خوانم که خود آقا به من بگوید نخوان.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۳۱ تیر ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad